Európai Bajnokok Ligája 71. évad
Csoportkör
⇩ Olvasd el a szabályokat. ⇩1. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 2 | |
2 | Eintracht Frankfurt | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 10 | |
3 | KS Nurki | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 13 | |
4 | Electric Eels B==D | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 8 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rayo Manzanares | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 4 | |
2 | FC Bucha | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | REAL CAVEDONIA | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 15 | |
4 | S L Giga | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 17 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Axinos | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 9 | |
2 | AC Recas | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 18 | 11 | |
3 | Rofl Team | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
4 | Manchester United H | 1 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 16 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pisa Sporting Club | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 3 | |
2 | FK Limbaži | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | |
3 | Les Gothiques Amiénois | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | |
4 | Fc Blackart | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Latgols | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | |
2 | FC Den Bosch | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 4 | |
3 | Jaslo #2 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | |
4 | FC Veenus | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 19 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Gaujmalas avoti | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 6 | |
3 | Pro Vasto 1902 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 | |
4 | Real Astorga | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 20 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | **** The Hague FC **** | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | |
3 | Le Feu Occulte | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 | |
4 | au p'tit bonheur | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 15 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Barcelona | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Seaburn Beach | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
3 | FC Bratislava Orient | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 | |
4 | Aslanbey | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Sorsolási szabályok
*Minden csapatot amely kvalifikálta magát, ebben a körben 4 kalapba soroljuk az együttható pontok alapján. Minden csoport 4 csapatból áll, akit a 4 különböző kalapból sorsoltunk ki.
A Bajnokok Ligájában az első kalapban van a címvédő és a 7 legerősebb bajnokság győztese. A többi kalapba a együttható pontok alapján osztjuk a csapatokat. A leggyengébb csapatok a 4. kalapba kerülnek.
Ugyanabból az országból nem kerülhet össze két csapat ebben a körben.
Továbbjutási szabályok
- Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a következő körbe.
- A 3. helyezett csapat az alacsonyabb nemzetközi kupában folytatja a következő körben.
Csoportkör
- Pont
- Egymás elleni eredmények (pontok, gólkülönbség, lőtt gólok)
- Gólkülönbség
- Rúgott gól
- Idegenben lőtt gólok
Ennek a tornának a döntőjét Pims Toupetje stadionjában rendezik.