Óceániai Liga 77. évad
Csoportkör
⇩ Olvasd el a szabályokat. ⇩1. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | West Ham United | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 17 | 14 | |
2 | Mamata EC | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 21 | 16 | |
3 | FC Savave #3 | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 | |
4 | FC Tamana | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 16 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cambridge Analytica FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 61 | 0 | |
2 | FC Pava'ia'i #4 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 19 | 20 | |
3 | FC Letogo | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 33 | |
4 | Tumaseu | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 42 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Xueersi | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 45 | 2 | |
2 | FC Tarawa | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 30 | |
3 | OFK Adbe | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 23 | |
4 | GreedDestroysPL | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 21 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC White | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 33 | 0 | |
2 | FC Razum | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 8 | |
3 | Bullets | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 22 | |
4 | FC Airai #4 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 22 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Port Vila | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 33 | 3 | |
2 | FC Mu'a #2 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 28 | 9 | |
3 | Lovac na čudesa | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 10 | |
4 | Isla Mare | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 54 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nuku-Hiva #2 | 3 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 7 | |
2 | Phoenix FC | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 10 | |
3 | The Red Earth | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 15 | |
4 | Manchester United Reborn | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 21 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [DJB] Moons Back | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 31 | 1 | |
2 | FC Malie | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 35 | 9 | |
3 | Hallescher FC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 30 | |
4 | FC Liku #6 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 40 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Waala | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 3 | |
2 | Blackburn Rovers | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | |
3 | FC Funafuti | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | 7 | |
4 | FC Suva #9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 39 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
9. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐Man Utd⭐ | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 25 | 0 | |
2 | Feilding bombers | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 9 | |
3 | FC Punaauia #3 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
4 | FC Omoka | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 27 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
10. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | milan U13 | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 3 | |
2 | Gunners | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 14 | 8 | |
3 | FC Mu'a #3 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
4 | FC Christchurch | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 23 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
11. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Mataura | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 5 | |
2 | FC Luganville #10 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 21 | |
3 | Hikutavake #5 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 26 | 26 | |
4 | FC Porgera | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 33 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
12. csoport
Csapat | Kiemelt* | Pontok | JM | Gy | D | V | RG | KG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JDT Johor FC | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 | 2 | |
2 | FC Tulagi #3 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 19 | |
3 | ANFK | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 13 | |
4 | FC Nu'uuli | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 21 |
Mérkőzések | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Sorsolási szabályok
*Minden csapatot amely kvalifikálta magát, ebben a körben 4 kalapba soroljuk az együttható pontok alapján. Minden csoport 4 csapatból áll, akit a 4 különböző kalapból sorsoltunk ki.
A csapatok együtthatójuk alapján kalapokba kerülnek. A legerősebb az elsőbe, a leggyengébb a negyedikbe, stb.
Ugyanabból az országból nem kerülhet össze két csapat ebben a körben.
Továbbjutási szabályok
- Az 1. és a 2. helyezett jut tovább a következő körbe.
Csoportkör
- Pont
- Egymás elleni eredmények (pontok, gólkülönbség, lőtt gólok)
- Gólkülönbség
- Rúgott gól
- Idegenben lőtt gólok
Ennek a tornának a döntőjét TUV-Upstairs stadionjában rendezik.