Līga, Dienvidamerikas 30.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MadMax | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
2 | ST Phoenix FC | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
3 | TheBeastEvolved | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
4 | Presidente Prudente | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sao Luis | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 7 | |
2 | La Unión | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 10 | |
3 | Ñémby #2 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | |
4 | Tupiza FC | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Joao Pessoa #3 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 3 | |
2 | Junior FC | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 10 | |
3 | Rabbit | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 14 | |
4 | Lima #5 | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 24 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baradero | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 4 | |
2 | HELLO | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | |
3 | Ciudad Guayana | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 11 | |
4 | Paramaribo #12 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 17 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legendarios | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 4 | |
2 | FC Georgetown #3 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | |
3 | Bogota #5 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 12 | |
4 | OXYGEN | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 22 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estrellado | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | |
2 | Luque | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | El Alto | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 | |
4 | Real Soacha Cundinamarca | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 0 | |
2 | CA Rosario Central | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 2 | |
3 | Puerto Suarez | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 11 | |
4 | NEWBI | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 25 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mineros de Guayana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 6 | |
2 | Limpio #2 | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 7 | |
3 | Juanjuí | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 12 | |
4 | Paysandú #2 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
9.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Club Atlético Tigre | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 1 | |
2 | The king of Manichaeism | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | |
3 | FC Impression | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 12 | |
4 | Montevideo #5 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
10.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Limpio | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 11 | |
2 | Iquitos #4 | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 5 | |
3 | Cocodrilos | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 10 | |
4 | Papaichton | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
11.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estamos Remando!! | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 5 | |
2 | Asuncion #4 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 11 | |
3 | Medellin #12 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Malebranche | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
12.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Black Hawks | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 6 | |
2 | Guatire | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | |
3 | Treinta y Tres | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 13 | |
4 | Fernando de la Mora #2 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 23 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Komandas ir sadalītas grozos balstoties uz klubu reitingu. augstāk esošās komandas ir pirmajā grozā, zemāk esošās 4.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Arsenal piederošajā stadionā.