Līga, Eiropas 46.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | |
2 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | |
3 | Kocaelispor | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 4 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jaunmārupes Lauvas | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | Liverpool City | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | |
3 | VfB Leipzig | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | Irvine | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falcon fc | 3 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | |
2 | FC New Buitenpost | 1 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 3 | |
3 | Ditus FC | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 3 | |
4 | Tel Aviv FC | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 2 | |
2 | La Zabawa | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
3 | Real Madrid CF | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 5 | |
4 | Citizen Seducer | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Schaerbeek | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | |
2 | Szczecin #2 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
3 | S L Giga | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | |
4 | Dünamo Tallinn | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 15 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Lozan | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | |
2 | NextGen FC | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | |
3 | AC Recas | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | FC Wanaka | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caldas FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | |
2 | FK Mazyliai | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | |
4 | FC Oslo #7 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
2 | Sarpsborg | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
3 | FC Sofia #11 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | |
4 | FC Boca Tauce | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 17 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
9.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Monza | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 4 | |
2 | Lions | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | FK Puntukas | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | |
4 | Anonüümsed Alkohoolikud | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
10.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cagliari | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | FC Bayern 13 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Újpest | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | |
4 | Jaypridee Town | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
11.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roxolan's | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
2 | YNWA_Sibyl 91 | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 7 | |
3 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | FC Kosmos | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
12.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | Fk Tēvija | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 9 | |
3 | UȘAK SPOR | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 6 | |
4 | Reading City #2 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Komandas ir sadalītas grozos balstoties uz klubu reitingu. augstāk esošās komandas ir pirmajā grozā, zemāk esošās 4.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Szczecin #2 piederošajā stadionā.