Čempionu līga, Ziemeļamerikas 47.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 3 | |
2 | America | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 6 | |
3 | FC Kingston #4 | 3 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 2 | 3 | |
4 | AKB48 | 1 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 1 | 4 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Arsenal | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Montreal Impact | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 4 | |
3 | FC Charlotte Amalie #3 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | |
4 | Fort Amsterdam | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 3 | |
2 | Kingstown #3 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 10 | |
3 | FC OTTO⭐ | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 | |
4 | Real Chatarra FC | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otxar City | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 2 | |
2 | FC Katta | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | |
3 | FC Jocotenango | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 5 | |
4 | Liberia | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 27 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | |
2 | FC Almolonga | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | FC Grande Anse #2 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 12 | |
4 | Team Melilla | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 17 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 4 | |
3 | FC Bayern Munich | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 9 | |
4 | MXL Shandong Jinan | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 5 | |
2 | Neptuni pediludium | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 6 | |
3 | G-Schalke 04 | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Rocky Mountain Huskies | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granadilla | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 4 | 0 | |
2 | MXL Luneng Taishan | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 2 | |
3 | FC Sainte-Anne | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 1 | 4 | |
4 | Pims Hairpiece | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 5 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Čempionu līgā pirmajā grozā ir pašreizējā titula īpašniece un 7. reitingā auagstāk esošo valstu čempiones. Pārējās komandas ir sadalītas no 2. līdz 4. grozam balstoties uz klubu koeficientu.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
- Komanda, kas iegūst trešo vietu kvalificējās zemāka ranga kontinentālā turnīra izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Patriotas Fútbol Club piederošajā stadionā.