Čempionu līga, Ziemeļamerikas 59.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 26 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 9 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 18 | |
4 | Dunmore Town | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 21 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 1 | |
2 | FC Katta | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | |
3 | Polar Bear Council FC | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 17 | |
4 | Ajax | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Dalian Wanda | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 13 | |
3 | Sidney Juniors | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 13 | |
4 | MXL Luneng Taishan | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granadilla | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 3 | |
2 | Neptuni pediludium | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 5 | |
3 | Isabella Manor | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 8 | |
4 | New Sun | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 0 | |
2 | G-Schalke 04 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 4 | |
3 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 15 | |
4 | Kingstown #3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 20 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 5 | |
2 | Otxar City | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
3 | FC OTTO⭐ | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | |
4 | FC Pointe-Noire #4 | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 16 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dracena Melilla FC | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 0 | |
2 | Montreal Impact | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
3 | FC Nankatsu | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 | |
4 | Lollapa Losers | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 3 | |
2 | FC Arsenal | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
3 | America | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 11 | |
4 | FC Grande Anse #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 29 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Čempionu līgā pirmajā grozā ir pašreizējā titula īpašniece un 7. reitingā auagstāk esošo valstu čempiones. Pārējās komandas ir sadalītas no 2. līdz 4. grozam balstoties uz klubu koeficientu.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
- Komanda, kas iegūst trešo vietu kvalificējās zemāka ranga kontinentālā turnīra izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Dracena Melilla FC piederošajā stadionā.