Čempionu līga, Dienvidamerikas 62.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 3 | |
2 | Sierras Tucumanas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | |
3 | Malebranche | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | Campo Grande FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mineros de Guayana | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 18 | 6 | |
2 | Paramaribo #12 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 10 | |
3 | fc atletico verdolaga | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 13 | |
4 | Papaichton | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Luque | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 6 | |
3 | Oreo | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 9 | |
4 | Costa Alegre BC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | CA Rosario Central | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 5 | |
2 | XingLing eSports | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | NEWBI | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 15 | |
4 | Trujillo | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 3 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 6 | |
3 | Toros de Letonia | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 15 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 2 | |
2 | River Plate CARP | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 10 | |
3 | Lima #4 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
4 | Limpio | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TheBeastEvolved | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 4 | |
2 | Maldonado | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
3 | Empoli FC | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 4 | |
4 | Junior FC | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 0 | |
2 | Montevideo #9 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 12 | |
3 | FC Kolonista | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 19 | |
4 | Avengers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 38 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Čempionu līgā pirmajā grozā ir pašreizējā titula īpašniece un 7. reitingā auagstāk esošo valstu čempiones. Pārējās komandas ir sadalītas no 2. līdz 4. grozam balstoties uz klubu koeficientu.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
- Komanda, kas iegūst trešo vietu kvalificējās zemāka ranga kontinentālā turnīra izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Estudiantes del Mundo piederošajā stadionā.