Čempionu līga, Ziemeļamerikas 62.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otxar City | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 5 | |
2 | Sidney Juniors | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 7 | |
3 | Isabella Manor | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 | |
4 | GuaWaZi United | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 17 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 7 | |
2 | FC Taicang Jinlin | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 12 | |
3 | Dracena Melilla FC | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | |
4 | FC Trinidad Thunder | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 27 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nankatsu | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | FC Arsenal | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 5 | |
3 | GPL Internazionale Milano | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Charlotte Amalie #11 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 19 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Katta | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 8 | |
2 | New Melitaus | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 7 | |
3 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 8 | |
4 | Saint-Pierre | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 15 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 4 | |
2 | Neptuni pediludium | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | |
3 | Belmopan #7 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 17 | |
4 | MXL Luneng Taishan | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 18 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 4 | |
2 | FC Corozal Red Lions | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 3 | |
3 | Dalian Wanda | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 11 | |
4 | San Juan de Dios | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 21 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montreal Impact | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 9 | |
2 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 19 | |
3 | G-Schalke 04 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | New Sun | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 17 | 15 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
2 | Colonials FC | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 11 | |
3 | Cuban Rum | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 11 | |
4 | Ingenio | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Čempionu līgā pirmajā grozā ir pašreizējā titula īpašniece un 7. reitingā auagstāk esošo valstu čempiones. Pārējās komandas ir sadalītas no 2. līdz 4. grozam balstoties uz klubu koeficientu.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
- Komanda, kas iegūst trešo vietu kvalificējās zemāka ranga kontinentālā turnīra izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks FC Aranciano piederošajā stadionā.