Čempionu līga, Eiropas 68.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | **** The Hague FC **** | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 8 | |
2 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 4 | |
3 | Les Licornes Blanches | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | |
4 | KS Nurki | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 16 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 8 | |
2 | Union Bègles Bordeaux | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | |
3 | REAL CAVEDONIA | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | |
4 | Kalimdor's Revenge | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 6 | 0 | |
2 | Manchester United H | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 3 | |
3 | Caudal | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | |
4 | Le Feu Occulte | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Barcelona | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 5 | |
2 | SK Latgols | 4 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 5 | |
3 | VfB Leipzig | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | |
4 | au p'tit bonheur | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 21 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Veenus | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 3 | |
2 | Rayo Manzanares | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 5 | 5 | |
3 | Szirmai Világos | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 7 | |
4 | FC Gutta | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 6 | 10 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kadıoğlu Gençlik FC ⭐ | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | Les Gothiques Amiénois | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 9 | |
3 | AC Angers #4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | |
4 | Rosso Neri | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 21 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | |
2 | Rofl Team | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
3 | Lions | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
4 | Gazuza Futebol Clube | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 4 | |
2 | FK Limbaži | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 5 | |
3 | Pisa Sporting Club | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 13 | |
4 | Falcon fc | 3 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 9 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Čempionu līgā pirmajā grozā ir pašreizējā titula īpašniece un 7. reitingā auagstāk esošo valstu čempiones. Pārējās komandas ir sadalītas no 2. līdz 4. grozam balstoties uz klubu koeficientu.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
- Komanda, kas iegūst trešo vietu kvalificējās zemāka ranga kontinentālā turnīra izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Internacionālā Daugava FC piederošajā stadionā.