Līga, Eiropas 68.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Axinos | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 1 | |
2 | Regnum Croatorum | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 8 | |
3 | Real Astorga | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | |
4 | FC Kosmos | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Toupetje | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 5 | |
2 | Laachi | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | |
3 | LZS Nikt | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Ønslev FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 4 | 15 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
2 | Letterkenny United | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 5 | |
3 | FK Puntukas | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 6 | |
4 | Eintracht Frankfurt | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 10 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mystic Warrior Copenhagen | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | Electric Eels B==D | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 8 | |
3 | FC OTB | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 15 | |
4 | Teos Stars | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 8 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siracusa | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 7 | |
2 | Roni's Team | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 13 | |
3 | Abreu Loureiro FC | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 13 | |
4 | Mehle komandasi | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 17 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cardiff City FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
2 | FC Bratislava Orient | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Breizh Coyotes de Tahiti | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Chios #3 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 5 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaujmalas avoti | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | |
2 | Biały Legion | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | |
3 | Royal Union Sint-Gillis | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 | |
4 | FC Titans | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jaunmārupes Lauvas | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 2 | |
2 | SC Braga | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 12 | |
3 | Wiener Philharmoniker | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 6 | |
4 | DPH Podsused | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
9.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | |
2 | Canvey Island | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 6 | 2 | |
3 | Sampayo fc | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 | |
4 | Amasyaspor FK | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 13 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
10.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 5 | |
2 | AC Recas | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 9 | |
3 | FC Dinamo Vella | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 9 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
11.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 0 | |
2 | FC Den Bosch | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 4 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 12 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 30 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
12.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Tel Aviv | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 4 | |
2 | Fc Blackart | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 7 | |
3 | Simmeringer SC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | |
4 | FC Sofia #11 | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Komandas ir sadalītas grozos balstoties uz klubu reitingu. augstāk esošās komandas ir pirmajā grozā, zemāk esošās 4.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks SK Prague piederošajā stadionā.