Līga, Eiropas 75.sezona
Grupu turnīrs
⇩ Kārtas informācija ⇩1.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mambo Football Club | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Scammonden Daoists | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | |
3 | YELLOW REFUGEES | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
2.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 1 | |
2 | Beşiktaş JK¹⁹⁰³ | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | Axinos | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | |
4 | UC Cork 2012 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 20 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
3.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szirmai Világos | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | |
2 | VV Rijsoord | 4 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 7 | 5 | |
3 | Ønslev FC | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | |
4 | Fc Blackart | 1 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 4 | 6 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
4.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 3 | |
2 | Canvey Island | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 5 | |
3 | FC Lozan | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
4 | DPH Podsused | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
5.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 3 | |
2 | Labinoti | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | |
3 | Royal Union Sint-Gillis | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | |
4 | Letterkenny United | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 16 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
6.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Nurki | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 8 | 5 | |
2 | FC Empoli | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | |
3 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 6 | |
4 | FC Titans | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
7.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Astorga | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 6 | |
2 | FC Bratislava Orient | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | |
3 | FC Kuusysi | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 12 | 11 | |
4 | Puka City Strikes Back | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 12 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
8.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roni's Team | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | FC Smunck | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 5 | 2 | |
3 | Biały Legion | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 7 | |
4 | FK Puntukas | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
9.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mystic Warrior Copenhagen | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | |
2 | Ditus FC | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | |
3 | Caudal | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | |
4 | Teos Stars | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
10.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Selki | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 6 | |
2 | VfB Leipzig | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
3 | AC Recas | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
4 | Abreu Loureiro FC | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
11.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 8 | |
2 | Dansk Fodbold | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 11 | |
3 | ⭐Frutigen⭐Garde Sport⭐ | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 14 | |
4 | Breizh Coyotes de Tahiti | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 14 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
12.grupa
Komanda | Izsētā komanda* | Punkti | SP | U | N | Z | GV | ZV | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | **** The Hague FC **** | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 3 | |
2 | Caldas FC | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | |
3 | Exysoul FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 | |
4 | SK Liepājas Metalurgs | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 11 |
Spēles | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Izlozes noteikumi
*Visas komandas, kas ir kvalificējušās ir sadalītas 4 izlozes grozos, balstoties uz klubu koeficientu. Katrā grupā būs pa vienai komandai no katra groza.
Komandas ir sadalītas grozos balstoties uz klubu reitingu. augstāk esošās komandas ir pirmajā grozā, zemāk esošās 4.
Vienas valsts komandas nevar tikt salozētas vienā pārī.
Kvalificēšanās noteikumi.
- Pirmās un otrās vietas ieguvēji kvalificējās izslēgšanas spēlēm.
Grupu turnīra uzvarētāju noteikšana
- Punkti
- Savstarpējie rezultāti (punkti, vārtu starpība, gūtie vārti )
- Vārtu starpība
- Gūtie vārti
- Izbraukumā gūto vārtu skaits
Šī turnīra finālspēle notiks Prussians piederošajā stadionā.