Zuid Amerikaanse Champions League seizoen 43
Groepfase
⇩ Lees ronde informatie ⇩Groep 1
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 1 | |
2 | Sol de Mayo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 5 | |
3 | The king of Manichaeism | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 9 | |
4 | Paramaribo #14 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 9 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 2
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 2 | |
2 | 39th Street Killers | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 4 | |
3 | Limpio #2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 17 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 3
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XingLing eSports | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | |
2 | Malebranche | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 3 | |
3 | NEWBI | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
4 | San Juan Bautista | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 4
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 0 | |
2 | Trujillo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 9 | |
3 | Oreo | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 5 | |
4 | Toros de Letonia | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 16 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 5
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 4 | |
2 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Papaichton | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | |
4 | Maldonado | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 17 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 6
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Black Hawks | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 5 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Lima #4 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 5 | |
4 | Oruro | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 12 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 7
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
2 | G014N14 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | |
3 | Mineros de Guayana | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 | |
4 | Castores Yaguara | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 8
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estamos Remando!! | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 5 | |
2 | Treinta y Tres | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 10 | |
3 | FC nacional asuncion | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | |
4 | FC Sport Boys | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Loting regels
*Alle teams die zijn gekwalificeerd voor deze ronde zijn verdeeld over 4 geplaatste potten gebaseerd op hun club coëfficiënt. Elke groep zal gevuld worden met een team vanuit elke geplaatste potten.
In de champions league, de eerste pot bevat de titelverdediger en de winnaars van de 7 sterkste competities. Alle andere potten zijn gebaseerd op club coëfficiënt met de sterkste teams in pot 2 en de zwakste teams in pot 4.
Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten in deze ronde.
Regels voor plaatsing van volgende ronde
- De nummers 1 en 2 van de groepsfase gaan door naar de volgende ronde
- De nummers 3 gaan door naar de volgende ronde van de lagere continentale competities.
Bepalende factoren bij gelijke stand in groepsfase
- Punten
- Onderling resultaat (Punten, doelsaldo, gescoorde doelpunten)
- Doelsaldo
- Goals gescoord
- Aantal uitdoelpunten
De finale van dit toernooi zal gespeeld worden in het stadion van Black Hawks.