Europese Competitie seizoen 49
Groepfase
⇩ Lees ronde informatie ⇩Groep 1
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Schaerbeek | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 5 | |
2 | FC Ajax | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 5 | |
3 | Teos Stars | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | |
4 | Bursa | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 17 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 2
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gazuza Futebol Clube | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
2 | Lions | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | |
3 | Biały Legion | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Újpest | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 3
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Le Feu Occulte | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 5 | |
2 | FC Liepaja | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 11 | |
3 | FK Kaunas #3 | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 14 | |
4 | FC Tammelan Ryske | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 4
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laachi | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 2 | |
2 | Tennis Darry | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 6 | |
3 | Letterkenny United | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 8 | |
4 | Irvine | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 5
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Schifflange | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 2 | |
2 | AC Monza | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 | |
3 | FC Wanaka | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 4 | |
4 | FC Duisburg | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 24 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 6
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC New Buitenpost | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | |
2 | Jaypridee Town | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 6 | |
3 | Pärnu JK | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 8 | |
4 | Electric Eels B==D | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 7
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | YNWA_Sibyl 91 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
2 | FC Sofia #11 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 5 | |
3 | Noé Fc | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 | |
4 | FC Ramat Gan | 3 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 3 | 4 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 8
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tel Aviv #3 | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 5 | |
2 | FC Bratislava Orient | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 8 | |
3 | Real Madrid CF | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 9 | |
4 | Red Bull FC | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 9
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Axinos | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 2 | |
2 | FC IPP | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
Caudal | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | ||
4 | Kocaelispor | 1 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 5 | 6 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 10
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gamonie FC | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 9 | 1 | |
2 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 2 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 3 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 9 | |
4 | Manchester United H | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 11
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rosso Neri | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 4 | |
2 | AC Recas | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | |
3 | Liverpool FC★ | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 11 | |
4 | ⚽Ferencváros✵✵✵ | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 12
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reading City #2 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 6 | |
2 | FC Kosmos | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 12 | |
3 | AS Roma | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 13 | |
4 | FC Tromsø #2 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 18 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Loting regels
*Alle teams die zijn gekwalificeerd voor deze ronde zijn verdeeld over 4 geplaatste potten gebaseerd op hun club coëfficiënt. Elke groep zal gevuld worden met een team vanuit elke geplaatste potten.
De teams zijn verdeeld over de potten op basis van hun club coëfficiënt. De sterkste teams zijn geplaatst in pot 1 en de zwakste teams in pot 4 etc.
Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten in deze ronde.
Regels voor plaatsing van volgende ronde
- De nummers 1 en 2 van de groepsfase gaan door naar de volgende ronde
Bepalende factoren bij gelijke stand in groepsfase
- Punten
- Onderling resultaat (Punten, doelsaldo, gescoorde doelpunten)
- Doelsaldo
- Goals gescoord
- Aantal uitdoelpunten
De finale van dit toernooi zal gespeeld worden in het stadion van Oğuz Türk FK.