Aziatische Competitie seizoen 53
Groepfase
⇩ Lees ronde informatie ⇩Groep 1
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPL Lee Wai Tong | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | |
2 | FC Namp’o | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 5 | |
3 | Real Tashkent FC | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 9 | |
4 | Keruing Rasa FB | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 16 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 2
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 〓□ W □〓 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Thunder Force | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 4 | |
3 | FC Ölgij | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | |
4 | Sayama | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 14 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 3
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC 小城联合 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 5 | |
2 | ♛ Al-Ittihad ⚽ Halab ♛ | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | Muang Pakxan | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 9 | |
4 | Ramgran | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 20 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 4
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AGC Leamington | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 7 | |
2 | Hellas Verona FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8 | |
3 | CHN FC Xjbt | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 8 | |
4 | Malabon FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 5
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holy Flora | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 5 | |
2 | AC Sainty | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 9 | |
3 | ⒷⒶⓄ_✪✪✪_ⒽⒶⓃ FC | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 | |
4 | My Roma | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 6
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 终极魔镜 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 3 | |
2 | 將軍澳追夢者 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8 | |
3 | Amoy FC | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 17 | |
4 | Shanghai OMH | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 18 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 7
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 整编74师 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 4 | |
2 | FC SDTS | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 4 | |
3 | Cửu Long | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 9 | |
4 | FC Ashgabat | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 15 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 8
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guangzhou Evergrande | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
2 | Yuen Long #3 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
3 | FC AC Milan | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | |
4 | 浦和红钻 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 18 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 9
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC 小城飞燕 | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | |
2 | Genghis Khan | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
3 | Crown of Asia | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 9 | |
4 | Sendai #2 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 10
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Korean people's army | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 5 | |
2 | FC Makkah #6 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | |
3 | FC Ulhasnagar | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 5 | |
4 | Stanari club | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 11
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Elite Team | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 3 | |
2 | xiuce | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | |
3 | SPL Imperial College | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | |
4 | Manchester Boys | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 12
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 赤色军团 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | |
2 | Goraku-bu | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
3 | Infando | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | |
4 | FK Tashkent #4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 17 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Loting regels
*Alle teams die zijn gekwalificeerd voor deze ronde zijn verdeeld over 4 geplaatste potten gebaseerd op hun club coëfficiënt. Elke groep zal gevuld worden met een team vanuit elke geplaatste potten.
De teams zijn verdeeld over de potten op basis van hun club coëfficiënt. De sterkste teams zijn geplaatst in pot 1 en de zwakste teams in pot 4 etc.
Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten in deze ronde.
Regels voor plaatsing van volgende ronde
- De nummers 1 en 2 van de groepsfase gaan door naar de volgende ronde
Bepalende factoren bij gelijke stand in groepsfase
- Punten
- Onderling resultaat (Punten, doelsaldo, gescoorde doelpunten)
- Doelsaldo
- Goals gescoord
- Aantal uitdoelpunten
De finale van dit toernooi zal gespeeld worden in het stadion van FC Hualien #2.