Europese Competitie seizoen 76
Groepfase
⇩ Lees ronde informatie ⇩Groep 1
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teos Stars | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
2 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | |
3 | Labinoti | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Minor Club | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 1 | 5 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 2
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Biały Legion | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Pims Toupetje | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
3 | Roni's Team | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 6 | |
4 | Sampayo fc | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 16 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 3
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Parma FC | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | |
2 | S L Giga | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 4 | |
3 | Axinos | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 4 | |
4 | Ostrava Wild Beasts | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 19 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 4
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Electric Eels B==D | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 7 | |
2 | VfB Leipzig | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 9 | |
3 | Laachi | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 9 | |
4 | FC Veenus | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 15 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 5
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Black Bull | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 4 | |
2 | Pro Vasto 1902 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 4 | |
3 | İstanbul Başakşehir FK | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 9 | |
4 | Cardiff City FC | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 6
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Lozan | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 1 | |
2 | PEC Zwolle | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | |
3 | Real Astorga | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | |
4 | FC Kuusysi | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 12 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 7
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Smunck | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 4 | |
2 | United Friends of RA | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 10 | |
3 | Nova Gorica | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 16 | |
4 | Garfield Tigers | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 11 | 21 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 8
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caldas FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 7 | |
2 | Орехово-Зуево | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 4 | |
3 | Scammonden Daoists | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 12 | |
4 | FC ReTards | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 11 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 9
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Nurki | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 5 | |
2 | Rayo Manzanares | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 6 | |
3 | SK Liepājas Metalurgs | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 7 | |
4 | Simmeringer SC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 7 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 10
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szirmai Világos | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 4 | |
2 | FC Titans | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 13 | |
3 | Fc Blackart | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | |
4 | AC Imanta | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 7 | 10 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 11
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 5 | |
2 | Ditus FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
3 | DPH Podsused | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 | |
4 | ⭐Frutigen⭐Garde Sport⭐ | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 13 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Groep 12
Team | Geplaatst* | Punten | WG | W | G | V | DV | DT | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chios #3 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Twierdza Wrocław | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 8 | |
3 | United Rubber Ducks | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 13 | |
4 | FC Blacksea Sharks | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 15 |
Wedstrijden | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Loting regels
*Alle teams die zijn gekwalificeerd voor deze ronde zijn verdeeld over 4 geplaatste potten gebaseerd op hun club coëfficiënt. Elke groep zal gevuld worden met een team vanuit elke geplaatste potten.
De teams zijn verdeeld over de potten op basis van hun club coëfficiënt. De sterkste teams zijn geplaatst in pot 1 en de zwakste teams in pot 4 etc.
Teams uit hetzelfde land kunnen niet tegen elkaar loten in deze ronde.
Regels voor plaatsing van volgende ronde
- De nummers 1 en 2 van de groepsfase gaan door naar de volgende ronde
Bepalende factoren bij gelijke stand in groepsfase
- Punten
- Onderling resultaat (Punten, doelsaldo, gescoorde doelpunten)
- Doelsaldo
- Goals gescoord
- Aantal uitdoelpunten
De finale van dit toernooi zal gespeeld worden in het stadion van Један.