Oseatisk Liga sesong 20
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nuku'alofa #5 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 2 | |
2 | FC Tulagi #2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 4 | |
3 | FC Kulia | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | FC Canala #2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 17 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Mu'a #2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
2 | FC Tulagi | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | |
3 | Fairytale | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | |
4 | FC Arue #3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Baby Soccer | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 4 | |
2 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | FC Mataura | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 7 | |
4 | FC Christchurch | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 17 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Goroka | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 2 | |
2 | Xueersi | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | FC Tarawa | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 | |
4 | FC Fanguaua | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Raiatea | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
2 | FC Leone | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 4 | |
3 | FC Nonouti #3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 13 | |
4 | FC Malie | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 15 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Honiara #7 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 12 | 3 | |
2 | FC Hamilton | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | |
3 | FC Asau #5 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | |
4 | FC Mu'a | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Blenheim | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 4 | |
2 | FC Lyon | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | FC Mapusagafou | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 11 | |
4 | FC Noro #5 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 12 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nouméa #2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 15 | 9 | |
2 | FC Port Vila #14 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
3 | South Canterbury | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | |
4 | FC Honiara #14 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Imperial Beach | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 5 | |
2 | FC Lami #2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 8 | |
3 | FC Tamana | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 5 | |
4 | FC Canala | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valverde FC | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 2 | |
2 | West Ham United | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
3 | FC Port Vila | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 7 | |
4 | FC Tafuna #3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 27 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cambridge Analytica FC | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 0 | |
2 | FC Port Moresby #2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 | 1 | |
3 | Savave | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 3 | |
4 | FC Neiafu #2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 21 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Koné #2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 24 | 6 | |
2 | FC Savusavu | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 11 | |
3 | FC Saipipi | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 17 | |
4 | FC Papara | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 21 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til Entertainment Club.