Nord-Amerikansk Liga sesong 23
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 1 | |
2 | Al Ahly FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
3 | America | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 3 | |
4 | FC Arima | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 23 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Halifax Fire Department | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
Independence | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | ||
3 | León #2 | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 5 | |
4 | MXL Guajos University | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PZP Haiti | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 5 | |
2 | FC Willemstad #2 | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
3 | Providence | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | |
4 | Oranjestad #3 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pájaros | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 8 | |
2 | FC Portmore #2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 12 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 11 | |
4 | New Sun | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 16 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Philipsburg #16 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
2 | FC Le Robert | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 5 | |
3 | Boise City | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | |
4 | Port-au-Prince #5 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 11 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Saint-Pierre | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 2 | |
2 | Lansing | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | |
3 | FC Ciudad de Guatemala | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 10 | |
4 | FC Roseau #2 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 12 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Cotuí | 4 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 3 | |
2 | FC Willemstad #4 | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
3 | Real Chatarra FC | 3 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | |
4 | Pims Hairpiece | 2 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 5 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dalian Wanda | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | |
2 | Berni FC | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | |
3 | MXL The Red Devils 1878 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 8 | |
4 | Dallas Cowboys | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | siege is still here | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | |
2 | FC Les Trois-Ilets | 4 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 3 | 2 | |
3 | FC Ciudad de Guatemala #2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 0 | 2 | 2 | |
4 | Bzbc FC | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 6 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Liverpool Bastak | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 1 | |
2 | Team Melilla | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 4 | 4 | |
3 | FC Port-au-Prince #3 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | |
4 | Kingstown | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 10 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | TP Oakland FC | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 3 | |
2 | La Revolucion | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 7 | |
3 | La Madrid FC | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 9 | |
4 | FC Apopa | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 15 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Huehuetenango | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
2 | FC Ilopango #2 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Kingston Wolves FC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 11 | |
4 | Caterpillar | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 7 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til Pittsburgh Riverhounds.