Nord-Amerikansk Champions League sesong 42
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 10 | 0 | |
2 | New Melitaus | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 6 | |
4 | HOLLANDITIS | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G-Schalke 04 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 5 | 5 | |
2 | FC Charlotte Amalie #3 | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 4 | |
3 | Saint-Pierre | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 2 | 4 | |
4 | Sidney Town FC | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 3 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 4 | |
2 | La Revolucion | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
3 | Agua Azul Rancho | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | |
4 | FC Sainte-Anne | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 5 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pims Hairpiece | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
2 | Neptuni pediludium | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
3 | Tegucigalpa #5 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
4 | Lansing | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 2 | |
2 | FC Nankatsu | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 1 | |
3 | FC Cotuí | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | MXL Guajos University | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 21 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Luneng Taishan | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
2 | Montreal Impact | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | Otxar City | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | |
4 | SPL Internazionale Milano | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Carrefour | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Montgomery | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Hamilton FC | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
4 | FC Bayern Munich | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 9 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Tristeza Nao Tem Fim | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | Granadilla | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 3 | |
4 | FC Grande Anse #2 | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
I Champions League vil den første seedingsgruppa bestå av regjerende mester og vinnerne av de syv sterkeste ligaene. Alle andre seedingsgrupper blir avgjort ut fra klubbkoeffisienten, med de beste klubbene i seedingsgruppe 2 og svakeste i gruppe 4.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
- Laget på tredjeplass vil avansere til neste runde av det andre kontinentale mesterskapet.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til GPL Internazionale Milano.