Afrikansk Liga sesong 46
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | papapa is back | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | |
2 | MPL Queens Park Rangers | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 5 | |
3 | FC Onitsha | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 8 | |
4 | FC Aïn Oussera | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 26 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stroll along the San Siro | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 2 | |
2 | That's what she said | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 7 | |
3 | INTER Zanetti | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | |
4 | Green Gold | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Misty Rain Loft | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 4 | |
2 | MPL Newcastle | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 3 | |
3 | In Memoriam Davo | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | |
4 | FC Gaborone #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 25 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Cat | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
2 | Hilltown FC | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 5 | |
3 | FC Bamako #7 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 8 | |
4 | FC Lusaka #4 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Winter | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | |
2 | Out Of Africa | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 | |
3 | CT-Fish | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 3 | |
4 | FC Tessaoua | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Classic Floss Rods | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 5 | |
2 | Libreville | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 9 | |
3 | Grand-Bassam | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 14 | |
4 | FC Grid Legion | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 17 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Prince--Lin | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 0 | |
2 | FC Bamako #6 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 5 | |
3 | Rossoneri FC | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | |
4 | FC Dourbali | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 15 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Porto | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 1 | |
2 | FC Tenkodogo | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 9 | |
3 | FC Calabar | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | |
4 | FC Gisenyi | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 20 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Burkina Faso Tingfeng | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 2 | |
2 | ¤_Respect °II° Davo_¤ | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 8 | |
3 | FC Victoria #75 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | Los Vikingos | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 15 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lord of the Ring | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 7 | |
2 | Rainmaker | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | |
3 | FC Ouagadougou #7 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 10 | |
4 | AFRICA UNITE | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 16 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tchibanga | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 25 | 3 | |
2 | Star Wars FC | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 14 | 2 | |
3 | Kumasi | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 8 | |
4 | Monastir | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 37 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Al-Fayyum | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 0 | |
2 | Loureiro-Abreu United | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 10 | |
3 | FC Harare #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 11 | |
4 | Southampton FC | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 11 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til ZMCLWR.