Nord-Amerikansk Liga sesong 48
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Corozal Red Lions | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 2 | |
2 | Bzbc FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 3 | |
3 | Ingenio | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 9 | |
4 | FC Georgetown #4 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 7 | |
2 | Miami Nudist Swingers | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 6 | |
3 | FC Charlotte Amalie #11 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 6 | |
4 | FC Nueva San Salvador | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 20 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isabella Manor | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 6 | |
2 | FC Pointe-Noire #4 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 4 | |
3 | Port-au-Prince #5 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 5 | |
4 | FC Basseterre #9 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 36 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Shandong Jinan | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 19 | 3 | |
2 | Dunmore Town | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 16 | 6 | |
3 | SPL Internazionale Milano | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 5 | |
4 | FC Le Gros-Morne | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 36 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GPL Internazionale Milano | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 1 | |
2 | LA Galaxy | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | |
3 | FC Cruz Bay #5 | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 0 | 2 | |
4 | Benque Viejo | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 0 | 6 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Santa Ana #2 | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 29 | 8 | |
2 | Winnipeg | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 2 | |
3 | Ciudad Cortés | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 9 | |
4 | Pájaros | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 40 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bayern Munich | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | 2 | |
2 | Halifax Fire Department | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 6 | |
3 | Camagüey #3 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 6 | |
4 | Aguadulce | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 43 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cuban Rum | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | FC San-Ageis Utd | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | |
3 | Real Zaragoza | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Coxinhas | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kingstown #3 | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
2 | RD-fishman | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
3 | Rocky Mountain Huskies | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 14 | 9 | |
4 | Swetes CF | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 20 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | America | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 4 | |
2 | Sidney Juniors | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
3 | Carrefour | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 8 | |
4 | Clapton Community FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 13 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lollapa Losers | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 24 | 6 | |
2 | Real Chatarra FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 29 | 5 | |
3 | MXL Guajos University | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 15 | 14 | |
4 | FC Kingston #19 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 46 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Sun | 4 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | |
2 | Edmonton Cyclones | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
3 | MXL Xicuahua | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | |
4 | Port-au-Prince #19 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 8 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til GuaWaZi United.