Afrikansk Liga sesong 55
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Kano #2 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 6 | |
2 | FC Malabo #6 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 12 | |
3 | Kalos | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | |
4 | ⚽Jǐn Zhōu⚽ | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 11 | 20 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Winter | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 8 | |
2 | Earthmountain | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 6 | |
3 | M-BAT | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 13 | 14 | |
4 | FC Michael | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 10 | 23 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Legiones Astartes | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 7 | |
2 | FC Brikama | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 9 | |
3 | MPL Arsenal | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | |
4 | Red comet | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 17 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | papapa is back | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 28 | 4 | |
2 | Tema New Town | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 29 | 6 | |
3 | Sun of Alres | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 19 | 9 | |
4 | FC Maun #2 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 58 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rainmaker | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 4 | |
2 | FC Ouagadougou #2 | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 5 | |
3 | FC Santa Cruz | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | |
4 | FC Mirria | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 19 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Timeless City | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 3 | |
2 | Abidjan #3 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Pursue justice fairness | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | |
4 | FC Aïn Oussera | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 17 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Al-Fayyum | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 29 | 3 | |
2 | FC Agadez | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 14 | |
3 | Loureiro-Abreu United | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 20 | |
4 | Chibuto | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 25 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC El Djelfa | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 3 | |
2 | FC Tenkodogo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 27 | 6 | |
3 | MPL Queens Park Rangers | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 18 | 11 | |
4 | FC Kigali #21 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 43 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matola | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 5 | |
2 | SS Lazio | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 8 | |
3 | Bouaké | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 5 | |
4 | FC Calabar | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Xadhoom! | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | MPL Tottenham Hotspur | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | |
3 | FC Mocímboa | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 14 | |
4 | Sekondi | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 18 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Oyo | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 27 | 1 | |
2 | Prince--Lin | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | 5 | |
3 | FC Djibo | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 16 | |
4 | FC Doba | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 44 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Newcastle | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 9 | |
2 | That's what she said | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 10 | |
3 | ¤_Respect °II° Davo_¤ | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 11 | |
4 | melody | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 16 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til MPL Leeds United.