Sør-Amerikansk Champions League sesong 61
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 6 | |
2 | Kanda fc | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 10 | |
3 | Sierras Tucumanas | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 12 | |
4 | FC Impression | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 6 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mineros de Guayana | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 4 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 17 | 10 | |
3 | River Plate CARP | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 18 | |
4 | OXYGEN | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 23 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Montevideo #9 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 2 | |
2 | Domzale FC | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 3 | |
3 | Trujillo | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 9 | |
4 | Jardim São Paulo | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 23 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 4 | |
2 | 39th Street Killers | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 6 | |
3 | Lima #4 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Guatire | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 19 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 35 | 3 | |
2 | Luque | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 10 | |
3 | Papaichton | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 24 | |
4 | NEWBI | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 6 | 22 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paramaribo #12 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 9 | |
2 | Toros de Letonia | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 13 | |
3 | Maldonado | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 8 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 15 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | South Lakers | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 24 | 0 | |
2 | Ribeirão Preto | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | CA Rosario Central | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 12 | |
4 | Avengers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 24 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XingLing eSports | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 17 | 4 | |
2 | fc atletico verdolaga | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 7 | |
3 | Malebranche | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 11 | |
4 | Tupiza FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 21 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
I Champions League vil den første seedingsgruppa bestå av regjerende mester og vinnerne av de syv sterkeste ligaene. Alle andre seedingsgrupper blir avgjort ut fra klubbkoeffisienten, med de beste klubbene i seedingsgruppe 2 og svakeste i gruppe 4.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
- Laget på tredjeplass vil avansere til neste runde av det andre kontinentale mesterskapet.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til Lima #4.