Europeisk Liga sesong 63
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 4 | |
2 | FC OTB | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 5 | |
3 | Roni's Team | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 10 | 15 | |
4 | AS Roma | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 9 | |
2 | FC Smunck | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 17 | 12 | |
3 | FC Tammelan Ryske | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 14 | 17 | |
4 | Biały Legion | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 16 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caudal | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 2 | |
2 | Eintracht Frankfurt | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 5 | |
3 | FC Liepaja | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
4 | FC Tel Aviv #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 16 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Recas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | Cardiff City FC | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 7 | |
3 | REAL CAVEDONIA | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
4 | FC Tartu #3 | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 16 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Licornes Blanches | 4 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 4 | |
2 | FC Sofia #11 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 6 | |
3 | Gazuza Futebol Clube | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | |
4 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 13 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RS FC | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 13 | 7 | |
2 | FC IPP | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Guizhou Honglong | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 | |
4 | DPH Podsused | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 11 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 13 | 4 | |
2 | Minor Club | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
3 | FC Titans | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 7 | 10 | |
4 | FC Schaerbeek | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 15 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Inter | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 8 | |
2 | Gaziantepspor #2 | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 10 | 11 | |
3 | Teos Stars | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 9 | 9 | |
4 | Rofl Team | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 7 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FK Mazpisāni | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
2 | NextGen FC | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 12 | 4 | |
3 | Sporting Alverca #3 | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 23 | |
4 | Olympic Massilia | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 13 | 12 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 6 | |
2 | Laachi | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
3 | FC ReTards | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 13 | |
4 | Paliokastro | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 13 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | OH Leuven | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 4 | |
2 | KS Nurki | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8 | |
3 | PEC Zwolle | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 6 | |
4 | Bursa | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 18 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Le Feu Occulte | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 5 | |
2 | SC Braga | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | FC Jerusalem | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | |
4 | FC Pusa | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 13 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til FC Vranov nad Topl'ou.