Oseatisk Liga sesong 75
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Mu'a #3 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 33 | 4 | |
2 | JDT Johor FC | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 5 | |
3 | FC Kayangel #3 | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 31 | |
4 | FC Port Moresby #9 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 30 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Mu'a #2 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 18 | 6 | |
2 | Valverde FC | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 14 | |
3 | FC Savave #3 | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 11 | |
4 | FC Lami | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 28 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Phoenix FC | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 39 | 8 | |
2 | FC Tarawa | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 27 | 9 | |
3 | FC Honiara #22 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 12 | 31 | |
4 | FC Nu'uuli | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 10 | 40 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Tamana | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 25 | 2 | |
2 | Blackburn Rovers | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 22 | 5 | |
3 | Feilding bombers | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 23 | |
4 | NCL Niewiem | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 24 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Kick in Ass | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 23 | 3 | |
2 | FC Honiara #14 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 5 | |
3 | FC Razum | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 6 | |
4 | FC Luganville #7 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 39 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nuku'alofa #4 | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 27 | 3 | |
2 | Hikutavake #5 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 7 | |
3 | FC Airai #4 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 18 | |
4 | Gunners | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 30 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Mataura | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 25 | 0 | |
2 | FC Port Vila | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 4 | |
3 | Clovers | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
4 | FC Nadi #5 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 26 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Luganville #10 | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 5 | |
2 | West Ham United | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 3 | |
3 | FC Punaauia #3 | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 6 | |
4 | Tumaseu | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 33 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 9
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dark to Dawn | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 48 | 0 | |
2 | FC Hamilton | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 22 | 5 | |
3 | Hallescher FC | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 32 | |
4 | FC Tulagi #3 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 44 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 10
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Xueersi | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 41 | 0 | |
2 | [DJB] Moons Back | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 17 | 16 | |
3 | GreedDestroysPL | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 16 | |
4 | FC Safotu | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 38 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 11
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC White | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 40 | 0 | |
2 | FC Tulagi #2 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 12 | |
3 | FC Nuku-Hiva #2 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 23 | |
4 | FC Wé | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 25 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 12
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Vaialoa | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | 2 | |
2 | The Red Earth | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 8 | |
3 | FC Funafuti | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | |
4 | FC Port Moresby | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 19 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
Klubbene blir delt inn i seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. De sterkeste lagene plasseres i gruppe 1 og de svakeste i gruppe 4, etc.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til milan U13.