Nord-Amerikansk Champions League sesong 79
Gruppespill
⇩ Les rundeinformasjon ⇩Gruppe 1
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Chatarra FC | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 1 | |
2 | FC Corozal Red Lions | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Otxar City | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 9 | |
4 | Liberia | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 17 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 2
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ajax | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 5 | |
2 | MXL Luneng Taishan | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 5 | |
3 | FC Jocotenango | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 10 | |
4 | New Melitaus | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 9 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 3
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Juniors | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
2 | FC Nankatsu | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 2 | |
3 | Edmonton Cyclones | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 6 | |
4 | FC OTTO⭐ | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 13 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 4
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Abilene | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 20 | 2 | |
2 | Neptuni pediludium | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | |
3 | Isabella Manor | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 19 | |
4 | SPL Internazionale Milano | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 19 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 5
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | San Juan de Dios | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | |
2 | Pittsburgh Riverhounds | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 1 | |
3 | Dunmore Town | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | |
4 | AS Trinity Crayfish | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 18 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 6
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 4 | |
2 | GPL Internazionale Milano | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 5 | |
3 | FC Taicang Jinlin | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 | |
4 | Huskies In The Sun | 1 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 10 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 7
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Arsenal | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 1 | |
2 | GuaWaZi United | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | |
3 | FC Almolonga | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 15 | |
4 | The Baby Red Dragon | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 7 | 18 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Gruppe 8
Lag | Seeding* | Poeng | KS | V | U | T | MF | MI | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 4 | |
2 | MXL Guajos University | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | |
3 | Cuban Rum | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 10 | |
4 | Coxinhas | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 |
Kamper | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Trekningsregler
*Alle lag som er kvalifisert for denne runden er delt inn i 4 seedingsgrupper basert på klubbkoeffisienten. Hver gruppe vil bestå av et lag fra hver av seedingsgruppene.
I Champions League vil den første seedingsgruppa bestå av regjerende mester og vinnerne av de syv sterkeste ligaene. Alle andre seedingsgrupper blir avgjort ut fra klubbkoeffisienten, med de beste klubbene i seedingsgruppe 2 og svakeste i gruppe 4.
Klubber fra samme land kan ikke bli trukket mot hverandre i denne runden.
Avansementsregler
- Nummer 1 og 2 fra gruppespillet avanserer til neste runde.
- Laget på tredjeplass vil avansere til neste runde av det andre kontinentale mesterskapet.
Tiebreakers bra gruppespillet
- Poeng
- Innbyrdes resultater (poeng, målforskjell, scorede mål)
- Målforskjell
- Mål for
- Antall bortemål
Finalene i denne turneringen vil bli spilt på stadion til Negril Beach.