Liga Europy sezon 19
Faza grupowa
⇩ Informacje dotyczące rundy ⇩Grupa 1
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cardiff City FC | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 7 | |
2 | Sliema | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 12 | |
3 | Jönköping IF | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 | |
Rofl Team | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | JSV-Players | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
2 | LZS Nikt | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 4 | |
3 | TSC Bačka Topola | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
4 | AC Bitonto | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC New Buitenpost | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 4 | |
2 | FC Wanaka | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | Donetsk | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 8 | |
4 | NK PROFIservis | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Haugesund | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 3 | |
2 | Csigacsapat | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
3 | IFK Helsingfors | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | FC Prijedor | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 2 | |
2 | SC Münster | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | |
3 | FC Derventa | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | |
4 | Gibraltar #7 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 12 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Barcelona | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 4 | |
2 | FC Duisburg | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | |
3 | Gazuza Futebol Clube | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 9 | 11 | |
4 | Lyon Olympique | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lions | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 6 | |
2 | ANEXY | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | |
3 | My sharona | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 11 | |
4 | Valentain | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Fgura | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 4 | |
2 | Rosso Neri | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 7 | |
3 | FC Tapa | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 5 | |
4 | Sevnica | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 24 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wilmslow City | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 5 | |
2 | FC Kosmos | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 9 | |
3 | AC Ughina | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | FC Tel Aviv #3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 10 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Irvine | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 3 | |
2 | FC Belgrade #7 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 11 | |
3 | FC Goor | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | |
4 | NK Karlovac | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Madeira Bay | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 5 | |
2 | FC Raviska | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | |
3 | Rocky Boys | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 7 | |
4 | Roxolan's | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 8 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Drużyna | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ramat Gan | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | |
2 | Rayo Manzanares | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 5 | |
3 | FC Inter | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
4 | Biały Legion | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 9 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Zasady losowania
*Wszystkie drużyny, które rozpoczynają swój udział od tej rundy zostaną przydzielone do 4 koszyków opartych na współczynniku klubowym. Do każdej grupy będzie przydzielony zespół z jednego z 4 koszyków.
Zespoły zostają przydzielone do koszyków pod względem ich współczynnika klubowego. Najlepsze 8 drużyn jest w koszyku 1 a najsłabsze w koszyku 4 etc.
Drużyny z tego samego kraju nie mogą zostać rozlosowane między sobą w tej rundzie.
Zasady awansu
- Drużyny z miejsc 1 i 2 awansują do kolejnej rundy.
Kryteria decydujące przy równej liczbie punktów
- Pkt.
- Bezpośrednie mecze (punkty, korzystniejsza różnica między bramkami strzelonymi a straconymi, większa liczba bramek zdobytych )
- Korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami
- Ilość strzelonych bramek
- Bramki strzelone na wyjeździe
Finał zostanie rozegrany na stadionie drużyny Rossoneri.