Liga Europy sezon 56
Faza grupowa
⇩ Informacje dotyczące rundy ⇩Grupa 1
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 13 | 4 | |
2 | Crimean Tatars FC 1944 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
3 | AC Recas | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 8 | |
4 | AS Roma | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Barcelona | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 5 | |
2 | VV Akkrum | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 5 | |
3 | VfB Leipzig | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 | |
4 | RAVENS | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympique Strasbourg | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 6 | |
2 | Roxolan's | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 10 | |
3 | Laachi | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 9 | |
4 | Newcastle United | 1 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 20 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Scammonden Daoists | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 5 | |
2 | FC Smunck | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 11 | |
3 | Lyon Olympique | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 16 | |
4 | Cagliari | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 20 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczecin #2 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 7 | |
2 | FC Bayern 13 | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 9 | |
3 | FC Tel Aviv #3 | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 10 | |
4 | Caudal | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 14 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Black Rose | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
2 | FC Inter | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
3 | Anonüümsed Alkohoolikud | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 10 | |
4 | Minyoro | 2 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 16 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pärnu JK | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 11 | |
2 | Szirmai Világos | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 12 | |
3 | Jin Wudi FC | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | |
4 | FC Norderstedt | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 17 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC ReTards | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 5 | |
2 | FK Puntukas | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 13 | 7 | |
3 | Biały Legion | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 18 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HNK Square Dubrovnik | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
2 | FC Jerusalem | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | |
3 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 6 | |
4 | Sporting Juvenil | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siracusa | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 7 | |
2 | FC Schaerbeek | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 8 | |
3 | FC Sofia #11 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
4 | FC Wanaka | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 18 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaypridee Town | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Gazuza Futebol Clube | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 8 | |
3 | SC Steenwijk | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 6 | |
4 | Eintracht Frankfurt | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Citizen Seducer | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
2 | FC Veenus | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 7 | |
3 | Nerds | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 14 | |
4 | Lyon #13 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 14 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Zasady losowania
*Wszystkie drużyny, które rozpoczynają swój udział od tej rundy zostaną przydzielone do 4 koszyków opartych na współczynniku klubowym. Do każdej grupy będzie przydzielony zespół z jednego z 4 koszyków.
Zespoły zostają przydzielone do koszyków pod względem ich współczynnika klubowego. Najlepsze 8 drużyn jest w koszyku 1 a najsłabsze w koszyku 4 etc.
Drużyny z tego samego kraju nie mogą zostać rozlosowane między sobą w tej rundzie.
Zasady awansu
- Drużyny z miejsc 1 i 2 awansują do kolejnej rundy.
Kryteria decydujące przy równej liczbie punktów
- Pkt.
- Bezpośrednie mecze (punkty, korzystniejsza różnica między bramkami strzelonymi a straconymi, większa liczba bramek zdobytych )
- Korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami
- Ilość strzelonych bramek
- Bramki strzelone na wyjeździe
Finał zostanie rozegrany na stadionie drużyny FC Siófok.