Liga Mistrzów - Europy sezon 58
Faza grupowa
⇩ Informacje dotyczące rundy ⇩Grupa 1
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Steenwijk | 4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 9 | |
2 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | |
3 | FC Liepaja | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 11 | |
4 | FK Puntukas | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 7 | 15 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trier | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
2 | Pärnu JK | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 10 | |
3 | Citizen Seducer | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 7 | |
4 | Rosso Neri | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 4 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 11 | 10 | |
2 | FC Schaerbeek | 3 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 7 | 6 | |
3 | FC Dublin | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 8 | 6 | |
4 | Kalimdor's Revenge | 1 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 4 | 8 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 7 | |
2 | Real Astorga | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | Gazuza Futebol Clube | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 15 | |
4 | Szirmai Világos | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 14 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 18 | 5 | |
2 | Guizhou Honglong | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
3 | FC OTB | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 11 | |
4 | Real Vélez-Málaga | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 5 | |
2 | FC New Buitenpost | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 10 | |
3 | FC Veenus | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 14 | 12 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 25 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 20 | 2 | |
2 | FC Pusa | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 11 | |
3 | KS Nurki | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 14 | |
4 | Wiener Philharmoniker | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 20 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Candy Star FC | 3 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 11 | 7 | |
2 | Fiorentina | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
3 | FC Norderstedt | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | |
4 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 10 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Zasady losowania
*Wszystkie drużyny, które rozpoczynają swój udział od tej rundy zostaną przydzielone do 4 koszyków opartych na współczynniku klubowym. Do każdej grupy będzie przydzielony zespół z jednego z 4 koszyków.
W Lidze Mistrzów pierwszy koszyk to: 7 mistrzów krajowych i obrońca tytułu. Pozostałe koszyki są ustalane pod względem współczynnika klubowego (najlepsi w 2 koszyku i najsłabsi w 4).
Drużyny z tego samego kraju nie mogą zostać rozlosowane między sobą w tej rundzie.
Zasady awansu
- Drużyny z miejsc 1 i 2 awansują do kolejnej rundy.
- Drużyna z trzeciego miejsca awansuje do pozostałych rozgrywek na kontynencie.
Kryteria decydujące przy równej liczbie punktów
- Pkt.
- Bezpośrednie mecze (punkty, korzystniejsza różnica między bramkami strzelonymi a straconymi, większa liczba bramek zdobytych )
- Korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami
- Ilość strzelonych bramek
- Bramki strzelone na wyjeździe
Finał zostanie rozegrany na stadionie drużyny YELLOW REFUGEES.