Liga Mistrzów - Ameryki Płd. sezon 63
Faza grupowa
⇩ Informacje dotyczące rundy ⇩Grupa 1
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lima #4 | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 3 | |
2 | CA Rosario Central | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 19 | 5 | |
3 | FC Kolonista | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | |
4 | Papaichton | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 23 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 4 | |
2 | South Lakers | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 20 | 3 | |
3 | River Plate CARP | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 13 | |
4 | Corvos Laranja | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 29 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mineros de Guayana | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 16 | 2 | |
2 | Luque | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 10 | |
3 | Malebranche | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 14 | |
4 | NEWBI | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 12 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 25 | 1 | |
2 | Sierras Tucumanas | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 11 | |
3 | fc atletico verdolaga | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 15 | |
4 | Costa Alegre BC | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 12 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 31 | 16 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 23 | 11 | |
3 | Kanda fc | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 17 | |
4 | Avengers | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 27 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XingLing eSports | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 6 | 1 | |
2 | Toros de Letonia | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
3 | Empoli FC | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 5 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 14 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 39th Street Killers | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
2 | Maldonado | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | Domzale FC | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 10 | 9 | |
4 | Oreo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 18 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Paramaribo #12 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 3 | |
2 | Trujillo | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 17 | 9 | |
3 | Montevideo #9 | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 12 | |
4 | Tupiza FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 24 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Zasady losowania
*Wszystkie drużyny, które rozpoczynają swój udział od tej rundy zostaną przydzielone do 4 koszyków opartych na współczynniku klubowym. Do każdej grupy będzie przydzielony zespół z jednego z 4 koszyków.
W Lidze Mistrzów pierwszy koszyk to: 7 mistrzów krajowych i obrońca tytułu. Pozostałe koszyki są ustalane pod względem współczynnika klubowego (najlepsi w 2 koszyku i najsłabsi w 4).
Drużyny z tego samego kraju nie mogą zostać rozlosowane między sobą w tej rundzie.
Zasady awansu
- Drużyny z miejsc 1 i 2 awansują do kolejnej rundy.
- Drużyna z trzeciego miejsca awansuje do pozostałych rozgrywek na kontynencie.
Kryteria decydujące przy równej liczbie punktów
- Pkt.
- Bezpośrednie mecze (punkty, korzystniejsza różnica między bramkami strzelonymi a straconymi, większa liczba bramek zdobytych )
- Korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami
- Ilość strzelonych bramek
- Bramki strzelone na wyjeździe
Finał zostanie rozegrany na stadionie drużyny La Unión.