Liga Europy sezon 69
Faza grupowa
⇩ Informacje dotyczące rundy ⇩Grupa 1
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 10 | 1 | |
2 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 4 | |
3 | Minyoro | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | |
4 | EuroBillTracker | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 10 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pisa Sporting Club | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Mystic Warrior Copenhagen | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | FC Bratislava Orient | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
4 | Royal Union Sint-Gillis | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 11 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Olympic Massilia | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 21 | 2 | |
2 | Kalimdor's Revenge | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 10 | |
3 | Chios #3 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 | |
4 | Black Mamba | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 19 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Veenus | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 0 | |
2 | FC Inter | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 5 | |
3 | Newcastle United | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
4 | İnterstellar | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 15 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Gutta | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
2 | Jaslo #2 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 11 | 10 | |
3 | Union Bègles Bordeaux | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 5 | 6 | |
4 | Fc Blackart | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 8 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Gothiques Amiénois | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 7 | |
2 | Biały Legion | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 11 | |
3 | Roni's Team | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 18 | |
4 | Ønslev FC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 13 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siracusa | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 7 | |
2 | Pims Toupetje | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 15 | 6 | |
3 | FC Tartu #3 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | |
4 | DPH Podsused | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 14 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jeka | 4 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 1 | |
2 | Eintracht Frankfurt | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | Gazuza Futebol Clube | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 0 | 7 | |
4 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaypridee Town | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | |
2 | Abreu Loureiro FC | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 4 | |
3 | YELLOW REFUGEES | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 5 | |
4 | Caudal | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jin Wudi FC | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 5 | 1 | |
2 | FC OTB | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 4 | |
3 | au p'tit bonheur | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 12 | |
4 | Wiener Philharmoniker | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 6 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mambo Football Club | 4 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Szirmai Világos | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
3 | United Rubber Ducks | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 15 | |
4 | Simmeringer SC | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 13 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Drużyna | Rozstawienie* | Punkty | MR | W | R | P | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaujmalas avoti | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 28 | 8 | |
2 | Axinos | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 13 | |
3 | FC Titans | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 17 | |
4 | Орехово-Зуево | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 17 |
Mecze | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Zasady losowania
*Wszystkie drużyny, które rozpoczynają swój udział od tej rundy zostaną przydzielone do 4 koszyków opartych na współczynniku klubowym. Do każdej grupy będzie przydzielony zespół z jednego z 4 koszyków.
Zespoły zostają przydzielone do koszyków pod względem ich współczynnika klubowego. Najlepsze 8 drużyn jest w koszyku 1 a najsłabsze w koszyku 4 etc.
Drużyny z tego samego kraju nie mogą zostać rozlosowane między sobą w tej rundzie.
Zasady awansu
- Drużyny z miejsc 1 i 2 awansują do kolejnej rundy.
Kryteria decydujące przy równej liczbie punktów
- Pkt.
- Bezpośrednie mecze (punkty, korzystniejsza różnica między bramkami strzelonymi a straconymi, większa liczba bramek zdobytych )
- Korzystniejsza różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami
- Ilość strzelonych bramek
- Bramki strzelone na wyjeździe
Finał zostanie rozegrany na stadionie drużyny FC Inter.