Utwórz konto
Zagubione hasło?
Zaloguj
English
Bahasa Indonesia
Bosanski
Čeština
Dansk
Deutsch
Español
Français
Hrvatski
Italiano
Latviešu
Lietuvių
Magyar
Nederlands
Norsk
Polski
Português
Português / BR
Română
Slovenščina
Srpski
Suomi
Svenska
Tiếng Việt
Türkçe
Ελληνικά
Български
Македонски
Русский
עברית
العربية
简体中文
繁體中文
Gracz
Utwórz konto
Świat
Wiadomości
(0)
Forum
Państwa
Support
Pomoc
Kontakt/Personel
(0)
Regulamin
Rekomendacje
Partnerzy:
Puchar Juniorów Pozostałe kraje sezon 79
Runda 5
Patriotas Fútbol Club
Supreme International FC
04/02
4
7
FC SZ Zeng
Woodfield Green Spiders
04/02
0
1
Supreme International FC
Woodfield Green Spiders
04/05
2
1
Amoy FC
GNK Dinamo Zagreb
04/02
4
2
Tardis FC
Sørvágs Ítróttarfelag
04/02
6
0
Amoy FC
Tardis FC
04/05
3
0
The Baby Red Dragon
Inter
04/02
1
2
FC El Djelfa
Inter
04/05
0
4
FC Juba #68
The Flower Kings
04/02
0
2
The Flower Kings
Swindon Town FC
04/05
9
0
Vàinmona
Holy Flora
04/02
0
4
Vaidava
⚽Jǐn Zhōu⚽
04/02
1
5
Holy Flora
⚽Jǐn Zhōu⚽
04/05
5
2
FC Nassau #13
FC Katta
04/02
5
1
FK Kiev4
Green Gold
04/02
2
3
FC Nassau #13
Green Gold
04/05
2
3
FC NANANA
FSV Frankfurt
04/02
1
2
The Lions
Cultural Leonesa
04/02
0
5
FSV Frankfurt
Cultural Leonesa
04/05
1
5
FC COTROCENI
The Dream
04/02
3
2
J'en-ai-marre
Rainmaker
04/02
14
8
FC COTROCENI
J'en-ai-marre
04/05
7
9
Isabella Manor
Republic of San Marino
04/02
3
1
FC Viktoria
Omaruru
04/02
1
2
Isabella Manor
Omaruru
04/05
4
1
Baku United
candyking
04/02
3
0
39th Street Killers
FC Malie
04/02
2
6
Baku United
FC Malie
04/05
2
6
FC Soufriere #2
Lollapa Losers
04/02
1
3
Shkodër #7
Juventus
04/02
4
9
Lollapa Losers
Juventus
04/05
1
2
Liberia
Swetes CF
04/02
0
2
Swetes CF
FC Internazionale Milan
04/05
9
0
Tatra FC
Prince--Lin
04/02
3
2
Tatra FC
FC Imperial Beach
04/05
2
3
GenSan City FC
Meraki CF
04/02
0
13
Meraki CF
☆★Colorful Days★☆
04/05
16
0
Cube Football Club
Real Zaragoza
04/02
5
0
R OVIEDO
Liverpool FC Myanmar
04/02
3
5
Cube Football Club
Liverpool FC Myanmar
04/05
4
5
Revolution Athletic FC
FC omh
04/02
5
2
Mineros de Guayana
Revolution Athletic FC
04/05
2
5
AS Trinity Crayfish
J A C
04/02
0
2
Yuan Li Crazy
J A C
04/05
3
6
Submarine FC
INTER Zanetti
04/02
3
8
FC Jwaneng
AC Sainty
04/02
0
4
INTER Zanetti
AC Sainty
04/05
4
5
Negril Beach
Sfax #2
04/02
2
3
milan U13
Huskies In The Sun
04/02
2
1
Sfax #2
milan U13
04/05
0
3
FC Maalafato
Falcon fc
04/02
3
2
MFC Nikolaev
LOS LEPROSOS
04/02
1
10
FC Maalafato
LOS LEPROSOS
04/05
0
2
FC Nuku-Hiva #2
Zaku UT
04/02
0
3
FC OTB Africans
Diego Armando Maradona
04/02
3
1
Zaku UT
FC OTB Africans
04/05
0
2
Red Bull FC
Grey Wolf FC
04/02
3
0
FC Nigersaurus
FC Lusaka #4
04/02
5
1
Red Bull FC
FC Nigersaurus
04/05
3
5
Guangzhou Evergrande
Wau City Brothers
04/02
2
4
Cataclysm FC
FC Latgale
04/02
4
1
Wau City Brothers
Cataclysm FC
04/05
0
3
Havnar Bóltfelag
FC Port Vila
04/02
1
4
Deportibo el Paraíso
TUV-Upstairs
04/02
3
0
FC Port Vila
Deportibo el Paraíso
04/05
3
0
Internazionale Milano(KR)
Sunny Delight
04/02
7
0
FC Corozal Red Lions
FC OTTO⭐
04/02
2
3
Internazionale Milano(KR)
FC OTTO⭐
04/05
6
1
Puso ng Baguio
Hakuna Matata
04/02
0
11
Hakuna Matata
Davao Griffins
04/05
7
3
✨Belgrade Red☪Star✨
Cheetahs
04/02
0
7
FC Crown
Garfman FC
04/02
2
13
Cheetahs
Garfman FC
04/05
0
6
FC Jocotenango
Ñémby #2
04/02
1
2
Bologna FC 1909
Nómadas
04/02
5
0
Ñémby #2
Bologna FC 1909
04/05
1
4
Runda 1
Runda 2
Runda 3
Runda 4
Runda 5
Runda 6
Runda 7
Ćwierćfinał
Półfinał
Finał
Nagrody
Historia
Powiązane rozgrywki
Puchar Mistrzów Juniorów
Finaliści w tym turnieju kwalifikują się do Pucharu Mistrzów Juniorów.
© 2013
Delft Games