Forum: Română rss-feed

Aceasta este secţiunea de forum general pentru limba Română. Când postezi pe acest forum trebuie să o faci în această limbă. Orice postare în altă limbă va fi înlăturată fără notificare. Forumul e împărţit în mai multe secţiuni pentru postări cu subiecte şi scopuri diferite. Te rugăm să raportezi erorile în secţiunea de erori iar pentru celelalte tipuri de postări să încerci să-ţi dai seama unde s-ar potrivi.

Română >> Discuţii generale

Loc de dat cu capul - sunt frustrat! (25)


ro vass adam >> vineri noiembrie 17 - 21:37

daca am o parere inseamna ca ancalc reguli bravo deci sa avem ciocu mic fara pareri

ro vass adam
Utilizator
Înregistrat2013-06-03
cy fc benico
ro RSM >> sâmbătă noiembrie 18 - 08:44

adam, părere nu înseamnă să arunci cu vorbe aiurea. îţi las postările acolo ca să vadă lumea de ce îţi scriu ce urmează: la următoarea postare în care sari calul primeşti o blocare pe forum, pe termen nelimitat. de vorbit birjăreşte ştim toţi, dar asta nu înseamnă că trebuie să şi o facem.

ro RSM
Admin comunitate
Înregistrat2013-03-19
ro RS FC
ro vass adam >> sâmbătă noiembrie 18 - 21:22

mai marius si titlul LOC DE DAT CU CAPUL-SUNT FRUSTRATI chiar e corect din partea lui andrei

ro vass adam
Utilizator
Înregistrat2013-06-03
cy fc benico
ro RSM >> duminică noiembrie 19 - 00:46

Nu Andrei a pus titlul, ci eu. Am avut de ales dintre a-ţi şterge subiectul şi a-l transforma într-un loc unde să se descarce lumea (aşa cum se poate citi în edit). Titlul nu se lega de persoana ta, ci e unul generic, destul de folosit în jocurile online tocmai pentru subiectele unde să-ţi exprimi ofurile.

Ţii să demonstrezi că am luat decizia greşită şi că ar fi fost mai bine să-l şterg şi să te avertizez pentru limbaj? 

ro RSM
Admin comunitate
Înregistrat2013-03-19
ro RS FC
ro vass adam >> duminică noiembrie 19 - 19:38, Editat luni noiembrie 20 - 10:49

inca odata dupa rezultatul de azi echipei mele cu RAPID  tot respectul pentru manager ,pot sa spun respicat JOC DE CACAO marius pot sa-l stergi pot sa faci ce vrei parerea mea este asta si amai multor nu au curajul s=o spuna ca vi tu mare moderator si dai cu sabia pentru limbaj SPUNE ODATA ROSTUL SI LOGICA ACESTUI JOC

ro vass adam
Utilizator
Înregistrat2013-06-03
cy fc benico
ro Andrei >> duminică noiembrie 19 - 20:46, Editat luni noiembrie 20 - 05:35
O intrebare.

Daca ai o echipa super tare si tactica utilizata in joc nu este potrivita, tu crezi ca vei avea castig de cauza in marea majoritate a cazurilor?

EDIT

Bineinteles ca mai este factorul de random de care se plange toata lumea. Daca isi baga ala coada, asta este, nu prea ai ce face.

Si motorul asta al meciului mai are de lucru. Sper ca sa se lucreze la el si se mai imbunatateasca. Pentru ca intr-adevar unele rezultate sunt ciudate.

Dar, totusi, fa ceva cu tactica aia. E clar ca ceva nu merge la tine in echipa. Cu jucatorii aia, eu zic ca trebuia sa fii macar in primii 5, daca nu in primii 3.

Si repetand faza cu 'joc de rahat' nu ajuta pe nimeni. Iti va aduce doar probabil o blocare pe forum, cum a spus Marius. Inteleg ca esti frustrat la culme, dar incearca sa o iei si tu mai usor.
ro Andrei
Nou venit
Înregistrat2014-08-30
ro RSM >> luni noiembrie 20 - 10:56

Aşa cum ţi-am scris şi în privat, uită-te un pic la echipele care au succes, vezi ce fac ele de reuşesc. Orice joc manager are un motor care avantajează anumite lucruri şi dezavantajează altele. Dacă tu vrei să mergi numai pe chestii care sunt dezavantajate şi te plângi de rezultate, cam cum te-ar putea ajuta cineva? 

Şi în plus, e doar un joc, poţi să te detaşezi un pic. 

ro RSM
Admin comunitate
Înregistrat2013-03-19
ro RS FC
ro Jeicky >> luni noiembrie 20 - 14:45

vass adam, sa stii ca Marius si Andrei sunt 2 mielusei pe langa ce am patit eu la sfarsitul saptamanii trecute intr-un alt joc. 

Am intrebat ceva legat de joc, dar intr-o alta sectiune...mi-a fost stearsa postarea in aprox 10 min...m-am "enervat" si am scris ca moderatorii de forum doar asta fac cand gresim si nu ne ajuta mutand acea intrebare la sectiunea aferenta si i-am acuzat de abuz...la un interval scurt de timp am fost banat pe forum 30 de zile. Am facut tichet la suport si dupa cateva discutii civilizate mi-a fost banat contul de joc pentru 72 de ore.

Imi cer scuze pentru off topic.

ro Jeicky
Utilizator
Înregistrat2013-02-07
ro FC Univ Craiova
ro RSM >> vineri ianuarie 5 - 14:44

Trestian şi penalty-urile lui ratate în toate meciurile importante...

ro RSM
Admin comunitate
Înregistrat2013-03-19
ro RS FC
ro Ianci >> vineri septembrie 24 - 16:53

Dap

ro Ianci
Utilizator
Înregistrat2020-08-05
tl FC Rangers