Liga Europei sezonul 64
Grupe
⇩ Citeşte informaţiile despre rundă ⇩Grupa 1
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bratislava Orient | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | Nova Gorica | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
3 | İnterstellar | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
4 | Internacionālā Daugava FC | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laachi | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Anonüümsed Alkohoolikud | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
3 | Eintracht Frankfurt | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | |
4 | Garfield Tigers | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Electric Eels B==D | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | 9 | |
2 | FC Smunck | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | |
3 | Mehle komandasi | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 12 | |
4 | Jeka | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 20 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rofl Team | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | |
2 | FC Pusa | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 11 | |
3 | Roni's Team | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | Chios #3 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 12 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Gothiques Amiénois | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 4 | |
2 | Axinos | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | |
3 | FC Tartu #3 | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | |
4 | Pro Vasto 1902 | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Le Feu Occulte | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 9 | |
2 | REAL CAVEDONIA | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Gaziantepspor #2 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 18 | |
4 | AC Recas | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 15 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Liepaja | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | |
2 | FC ReTards | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 11 | |
3 | Simmeringer SC | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | |
4 | Teos Stars | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 15 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caudal | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Olympic Massilia | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 14 | |
3 | FC Norderstedt | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 14 | |
4 | Székesfehérvár LC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
2 | FC Sofia #11 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
3 | Mystic Warrior Copenhagen | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
4 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 7 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 2 | |
2 | United Rubber Ducks | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 9 | |
3 | Jauteam | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Cagliari | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 14 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falcon fc | 4 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | OH Leuven | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
3 | FC Titans | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Biały Legion | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
echipă | Urnă* | pct | mj | v | e | î | gm | gp | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | |
2 | FC OTB | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | |
3 | SC Braga | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
4 | Gigis Team | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Meciuri | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Regulile tragerii la sorţi
*Toate echipele calificate pentru această rundă vor fi împărțite, pe baza coeficientului clubului, în 4 urne valorice. În fiecare grupă va fi câte o echipă din fiecare urnă.
The teams are divided over the pots based on their club coefficient. The strongest teams are placed in pot 1 and the weakest teams in pot 4, etc.
Teams from the same country can not be drawn against each other in this round.
Team advancement rules
- The numbers 1 and 2 of the group stage advance to the next round.
Group stage tiebreakers
- pct
- Head to head results (points, goal difference, goals scored)
- Goal difference
- Goluri marcate
- Number of away goals
Finala acestui turneu se va juca pe stadionul echipei [FS] Nero Di Troia.