International Youth League sezona 40
Skupina 1
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ajuterique | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 1 | |
2 | Hallescher FC II | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 8 | |
3 | FK Rudar Pljevlja | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 8 | |
4 | RC Paris #9 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 17 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Sandakan | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 20 | 4 | |
2 | Izola #2 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 16 | 7 | |
3 | 中国足球小将 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 12 | |
4 | Geng Pak Maunn | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 8 | 29 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Reykjavík #17 | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 12 | 4 | |
2 | Xiong Qi | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 10 | |
3 | Vilejka | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | |
4 | Burton upon Trent City | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 8 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 3 | |
2 | fc benico | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 6 | |
3 | VV Wassenaar | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 7 | 12 | |
4 | ShangHai SIPG | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Woodfield Green Spiders | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 11 | 1 | |
2 | Bissau #15 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 1 | |
3 | Cheetahs | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 12 | |
4 | FC Anse La Raye #3 | 1 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 13 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | La Zabawa | 7 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 1 | |
2 | TheBeastEvolved | 4 | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 2 | |
3 | Downey | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 9 | |
4 | Hanoi #16 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 5 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Arsenal ---Cf | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 14 | 2 | |
2 | Atletico Kandemor | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
3 | FK Kompanjons | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 3 | 10 | |
4 | [FS] Calcio Genk | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 3 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zaliai Balti | 9 | 3 | 3 | 0 | 0 | 13 | 3 | |
2 | FC Mutalau #5 | 6 | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 5 | |
3 | NK Zagreb #26 | 3 | 3 | 1 | 0 | 2 | 8 | 6 | |
4 | MXL Shandong Linyi | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 |
---|
Zmagovalec tega turnija osvoji 64 V.I.P.-kreditov. Drugouvršleni osvoji 32 V.I.P.-kreditov.