Evropska kvalifikacije sezona 41
Krog 1
Skupina 1
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nemčija | 26 | 10 | 8 | 2 | 0 | 26 | 7 | |
2 | Izrael | 23 | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 | 7 | |
3 | /_ | Finska | 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 8 | 10 |
4 | _ | Armenija | 9 | 10 | 2 | 3 | 5 | 7 | 12 |
5 | _ | Luksemburg | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 4 | 15 |
6 | _ | Ciper | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 4 | 18 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 18:27 | Luksemburg [0] | 0-1 | Izrael [0] |
nedelja oktober 21 - 19:24 | Finska [0] | 0-0 | Armenija [0] |
nedelja oktober 21 - 20:39 | Ciper [0] | 1-5 | Nemčija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 08:42 | Izrael [3] | 4-0 | Finska [1] |
sreda oktober 24 - 13:38 | Armenija [1] | 1-0 | Ciper [0] |
sreda oktober 24 - 17:32 | Nemčija [3] | 3-0 | Luksemburg [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 13:15 | Armenija [4] | 0-2 | Nemčija [6] |
četrtek november 1 - 19:22 | Finska [1] | 1-0 | Luksemburg [0] |
četrtek november 1 - 20:44 | Ciper [0] | 0-2 | Izrael [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 08:27 | Izrael [9] | 1-1 | Armenija [4] |
ponedeljek november 5 - 17:47 | Nemčija [9] | 2-2 | Finska [4] |
ponedeljek november 5 - 18:24 | Luksemburg [0] | 1-1 | Ciper [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 08:26 | Izrael [10] | 2-2 | Nemčija [10] |
sreda november 21 - 13:20 | Armenija [5] | 0-1 | Luksemburg [1] |
sreda november 21 - 20:39 | Ciper [1] | 0-2 | Finska [5] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 08:15 | Izrael [11] | 4-0 | Luksemburg [4] |
ponedeljek december 3 - 13:44 | Armenija [5] | 1-1 | Finska [8] |
ponedeljek december 3 - 17:34 | Nemčija [11] | 3-0 | Ciper [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 18:32 | Luksemburg [4] | 1-4 | Nemčija [14] |
sreda december 5 - 18:47 | Finska [9] | 0-1 | Izrael [14] |
sreda december 5 - 20:16 | Ciper [1] | 2-1 | Armenija [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 08:42 | Izrael [17] | 1-0 | Ciper [4] |
petek december 7 - 17:50 | Nemčija [17] | 2-0 | Armenija [6] |
petek december 7 - 18:44 | Luksemburg [4] | 1-0 | Finska [9] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 13:40 | Armenija [6] | 2-3 | Izrael [20] |
sreda december 12 - 18:49 | Finska [9] | 0-1 | Nemčija [20] |
sreda december 12 - 20:22 | Ciper [4] | 0-0 | Luksemburg [7] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 17:15 | Nemčija [23] | 2-1 | Izrael [23] |
sobota december 15 - 18:31 | Finska [9] | 2-0 | Ciper [5] |
sobota december 15 - 18:46 | Luksemburg [8] | 0-1 | Armenija [6] |
Skupina 2
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Turčija | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 25 | 10 | |
2 | Gruzija | 15 | 10 | 3 | 6 | 1 | 24 | 17 | |
3 | /_ | Španija | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 11 | 9 |
4 | _ | Irska | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 13 | 15 |
5 | _ | Švica | 11 | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 12 |
6 | _ | Severna Irska | 7 | 10 | 1 | 4 | 5 | 10 | 30 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 09:41 | Švica [0] | 2-2 | Gruzija [0] |
nedelja oktober 21 - 10:16 | Irska [0] | 0-0 | Španija [0] |
nedelja oktober 21 - 17:40 | Severna Irska [0] | 0-4 | Turčija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 04:37 | Gruzija [1] | 6-0 | Severna Irska [0] |
sreda oktober 24 - 14:41 | Turčija [3] | 4-0 | Irska [1] |
sreda oktober 24 - 18:49 | Španija [1] | 2-1 | Švica [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 04:51 | Gruzija [4] | 1-1 | Turčija [6] |
četrtek november 1 - 09:25 | Švica [1] | 0-1 | Irska [1] |
četrtek november 1 - 17:49 | Severna Irska [0] | 0-3 | Španija [4] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 10:51 | Irska [4] | 2-2 | Severna Irska [0] |
ponedeljek november 5 - 14:29 | Turčija [7] | 3-0 | Švica [1] |
ponedeljek november 5 - 18:19 | Španija [7] | 1-1 | Gruzija [5] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 04:48 | Gruzija [6] | 4-2 | Irska [5] |
sreda november 21 - 17:41 | Severna Irska [1] | 1-0 | Švica [1] |
sreda november 21 - 18:27 | Španija [8] | 0-0 | Turčija [10] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 04:19 | Gruzija [9] | 0-2 | Švica [1] |
ponedeljek december 3 - 14:51 | Turčija [11] | 6-0 | Severna Irska [4] |
ponedeljek december 3 - 18:44 | Španija [9] | 0-0 | Irska [5] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 09:37 | Švica [4] | 2-0 | Španija [10] |
sreda december 5 - 10:35 | Irska [6] | 3-1 | Turčija [14] |
sreda december 5 - 17:40 | Severna Irska [4] | 2-2 | Gruzija [9] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 10:18 | Irska [9] | 0-1 | Švica [7] |
petek december 7 - 14:40 | Turčija [14] | 4-4 | Gruzija [10] |
petek december 7 - 18:38 | Španija [10] | 1-1 | Severna Irska [5] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 04:51 | Gruzija [11] | 3-2 | Španija [11] |
sreda december 12 - 11:36 | Švica [10] | 0-1 | Turčija [15] |
sreda december 12 - 17:46 | Severna Irska [6] | 2-4 | Irska [9] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 10:48 | Irska [12] | 1-1 | Gruzija [14] |
sobota december 15 - 11:51 | Švica [10] | 2-2 | Severna Irska [6] |
sobota december 15 - 14:39 | Turčija [18] | 1-2 | Španija [11] |
Skupina 3
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wales | 22 | 10 | 6 | 4 | 0 | 19 | 5 | |
2 | Portugalska | 18 | 10 | 4 | 6 | 0 | 17 | 6 | |
3 | /_ | Belorusija | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 14 | 13 |
4 | _ | Gibraltar | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 12 | 6 |
5 | _ | Andora | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 8 | 20 |
6 | _ | Škotska | 3 | 10 | 1 | 0 | 9 | 4 | 24 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 06:39 | Andora [0] | 0-2 | Portugalska [0] |
nedelja oktober 21 - 06:45 | Belorusija [0] | 2-0 | Gibraltar [0] |
nedelja oktober 21 - 10:29 | Škotska [0] | 0-3 | Wales [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 13:41 | Wales [3] | 2-0 | Andora [0] |
sreda oktober 24 - 13:46 | Portugalska [3] | 4-1 | Belorusija [3] |
sreda oktober 24 - 14:19 | Gibraltar [0] | 3-0 | Škotska [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 06:30 | Belorusija [3] | 2-1 | Andora [0] |
četrtek november 1 - 10:43 | Škotska [0] | 0-2 | Portugalska [6] |
četrtek november 1 - 14:39 | Gibraltar [3] | 1-1 | Wales [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 06:17 | Andora [0] | 1-0 | Škotska [0] |
ponedeljek november 5 - 13:27 | Wales [7] | 3-0 | Belorusija [6] |
ponedeljek november 5 - 13:45 | Portugalska [9] | 0-0 | Gibraltar [4] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 10:39 | Škotska [0] | 0-1 | Belorusija [6] |
sreda november 21 - 13:32 | Portugalska [10] | 1-1 | Wales [10] |
sreda november 21 - 14:40 | Gibraltar [5] | 3-1 | Andora [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 13:23 | Portugalska [11] | 2-2 | Andora [3] |
ponedeljek december 3 - 13:34 | Wales [11] | 3-1 | Škotska [0] |
ponedeljek december 3 - 14:46 | Gibraltar [8] | 0-1 | Belorusija [9] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 06:17 | Belorusija [12] | 1-1 | Portugalska [12] |
sreda december 5 - 06:48 | Andora [4] | 0-3 | Wales [14] |
sreda december 5 - 10:18 | Škotska [0] | 1-3 | Gibraltar [8] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 06:21 | Andora [4] | 2-2 | Belorusija [13] |
petek december 7 - 13:15 | Wales [17] | 0-0 | Gibraltar [11] |
petek december 7 - 13:22 | Portugalska [13] | 4-0 | Škotska [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 06:44 | Belorusija [14] | 1-2 | Wales [18] |
sreda december 12 - 10:48 | Škotska [0] | 2-1 | Andora [5] |
sreda december 12 - 14:42 | Gibraltar [12] | 0-0 | Portugalska [16] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 06:35 | Andora [5] | 0-2 | Gibraltar [13] |
sobota december 15 - 06:40 | Belorusija [14] | 3-0 | Škotska [3] |
sobota december 15 - 13:33 | Wales [21] | 1-1 | Portugalska [17] |
Skupina 4
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Poljska | 27 | 10 | 9 | 0 | 1 | 29 | 10 | |
2 | Madžarska | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 11 | |
3 | /_ | Azerbajdžan | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 21 | 19 |
4 | _ | San Marino | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 16 |
5 | _ | Srbija | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 11 | 18 |
6 | _ | Moldavija | 5 | 10 | 1 | 2 | 7 | 6 | 24 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 04:19 | Azerbajdžan [0] | 2-1 | Madžarska [0] |
nedelja oktober 21 - 04:29 | Moldavija [0] | 0-2 | Poljska [0] |
nedelja oktober 21 - 13:49 | Srbija [0] | 0-2 | San Marino [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 05:46 | San Marino [3] | 1-0 | Moldavija [0] |
sreda oktober 24 - 13:26 | Madžarska [0] | 2-2 | Srbija [0] |
sreda oktober 24 - 17:34 | Poljska [3] | 5-1 | Azerbajdžan [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 04:43 | Moldavija [0] | 1-1 | Madžarska [1] |
četrtek november 1 - 05:19 | San Marino [6] | 1-2 | Poljska [6] |
četrtek november 1 - 13:46 | Srbija [1] | 0-1 | Azerbajdžan [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 04:22 | Azerbajdžan [6] | 5-0 | Moldavija [1] |
ponedeljek november 5 - 13:24 | Madžarska [2] | 2-0 | San Marino [6] |
ponedeljek november 5 - 17:36 | Poljska [9] | 3-2 | Srbija [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 04:26 | Moldavija [1] | 0-1 | Srbija [1] |
sreda november 21 - 05:30 | San Marino [6] | 2-2 | Azerbajdžan [9] |
sreda november 21 - 13:19 | Madžarska [5] | 2-0 | Poljska [12] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 06:16 | San Marino [7] | 2-0 | Srbija [4] |
ponedeljek december 3 - 13:34 | Madžarska [8] | 2-1 | Azerbajdžan [10] |
ponedeljek december 3 - 17:42 | Poljska [12] | 5-0 | Moldavija [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 04:44 | Moldavija [1] | 2-2 | San Marino [10] |
sreda december 5 - 04:50 | Azerbajdžan [10] | 1-2 | Poljska [15] |
sreda december 5 - 13:38 | Srbija [4] | 0-2 | Madžarska [11] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 04:37 | Azerbajdžan [10] | 4-2 | Srbija [4] |
petek december 7 - 13:34 | Madžarska [14] | 3-0 | Moldavija [2] |
petek december 7 - 17:35 | Poljska [18] | 5-0 | San Marino [11] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 04:44 | Moldavija [2] | 3-1 | Azerbajdžan [13] |
sreda december 12 - 06:27 | San Marino [11] | 2-0 | Madžarska [17] |
sreda december 12 - 13:25 | Srbija [4] | 1-2 | Poljska [21] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 04:47 | Azerbajdžan [13] | 3-2 | San Marino [14] |
sobota december 15 - 13:18 | Srbija [4] | 3-0 | Moldavija [5] |
sobota december 15 - 17:46 | Poljska [24] | 3-2 | Madžarska [17] |
Skupina 5
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anglija | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 28 | 10 | |
2 | Italija | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 12 | |
3 | /_ | Belgija | 14 | 10 | 4 | 2 | 4 | 15 | 16 |
4 | _ | Danska | 11 | 10 | 2 | 5 | 3 | 19 | 21 |
5 | _ | Češka | 8 | 10 | 2 | 2 | 6 | 10 | 19 |
6 | _ | Islandija | 4 | 10 | 0 | 4 | 6 | 7 | 24 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 09:28 | Belgija [0] | 3-1 | Danska [0] |
nedelja oktober 21 - 13:20 | Češka [0] | 0-4 | Anglija [0] |
nedelja oktober 21 - 19:47 | Islandija [0] | 0-3 | Italija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 10:17 | Danska [0] | 1-3 | Češka [0] |
sreda oktober 24 - 10:33 | Italija [3] | 3-1 | Belgija [3] |
sreda oktober 24 - 11:24 | Anglija [3] | 5-0 | Islandija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 09:32 | Belgija [3] | 0-0 | Islandija [0] |
četrtek november 1 - 10:36 | Danska [0] | 2-2 | Anglija [6] |
četrtek november 1 - 13:37 | Češka [3] | 0-2 | Italija [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 10:15 | Italija [9] | 2-2 | Danska [1] |
ponedeljek november 5 - 11:42 | Anglija [7] | 3-0 | Belgija [4] |
ponedeljek november 5 - 19:15 | Islandija [1] | 0-1 | Češka [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 10:23 | Danska [2] | 2-0 | Islandija [1] |
sreda november 21 - 10:51 | Italija [10] | 1-2 | Anglija [10] |
sreda november 21 - 13:50 | Češka [6] | 1-2 | Belgija [4] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 10:23 | Danska [5] | 3-2 | Belgija [7] |
ponedeljek december 3 - 10:26 | Italija [10] | 3-0 | Islandija [1] |
ponedeljek december 3 - 11:40 | Anglija [13] | 2-1 | Češka [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 09:17 | Belgija [7] | 1-2 | Italija [13] |
sreda december 5 - 13:36 | Češka [6] | 2-2 | Danska [8] |
sreda december 5 - 19:38 | Islandija [1] | 1-4 | Anglija [16] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 10:17 | Italija [16] | 4-1 | Češka [7] |
petek december 7 - 11:16 | Anglija [19] | 2-1 | Danska [9] |
petek december 7 - 19:28 | Islandija [1] | 2-2 | Belgija [7] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 09:37 | Belgija [8] | 3-1 | Anglija [22] |
sreda december 12 - 10:27 | Danska [9] | 2-2 | Italija [19] |
sreda december 12 - 13:46 | Češka [7] | 1-1 | Islandija [2] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 09:18 | Belgija [11] | 1-0 | Češka [8] |
sobota december 15 - 11:39 | Anglija [22] | 3-1 | Italija [20] |
sobota december 15 - 19:36 | Islandija [3] | 3-3 | Danska [10] |
Skupina 6
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Latvija | 25 | 10 | 8 | 1 | 1 | 30 | 6 | |
2 | Lihtenštajn | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 12 | 9 | |
3 | /_ | Hrvaška | 17 | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 16 |
4 | _ | Švedska | 13 | 10 | 4 | 1 | 5 | 9 | 17 |
5 | _ | Slovenija | 7 | 10 | 2 | 1 | 7 | 8 | 20 |
6 | _ | Kosovo | 3 | 10 | 0 | 3 | 7 | 7 | 17 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 04:47 | Švedska [0] | 1-2 | Lihtenštajn [0] |
nedelja oktober 21 - 08:18 | Kosovo [0] | 1-3 | Latvija [0] |
nedelja oktober 21 - 19:23 | Slovenija [0] | 1-4 | Hrvaška [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 05:17 | Latvija [3] | 5-0 | Slovenija [0] |
sreda oktober 24 - 09:27 | Lihtenštajn [3] | 1-0 | Kosovo [0] |
sreda oktober 24 - 18:35 | Hrvaška [3] | 3-1 | Švedska [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 04:20 | Švedska [0] | 1-0 | Slovenija [0] |
četrtek november 1 - 08:18 | Kosovo [0] | 0-1 | Hrvaška [6] |
četrtek november 1 - 09:42 | Lihtenštajn [6] | 1-1 | Latvija [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 05:20 | Latvija [7] | 4-0 | Švedska [3] |
ponedeljek november 5 - 18:40 | Hrvaška [9] | 2-1 | Lihtenštajn [7] |
ponedeljek november 5 - 19:37 | Slovenija [0] | 3-1 | Kosovo [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 08:48 | Kosovo [0] | 1-2 | Švedska [3] |
sreda november 21 - 09:19 | Lihtenštajn [7] | 1-0 | Slovenija [3] |
sreda november 21 - 18:41 | Hrvaška [12] | 3-2 | Latvija [10] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 05:17 | Latvija [10] | 2-0 | Kosovo [0] |
ponedeljek december 3 - 09:40 | Lihtenštajn [10] | 1-0 | Švedska [6] |
ponedeljek december 3 - 18:16 | Hrvaška [15] | 2-2 | Slovenija [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 05:35 | Švedska [6] | 2-1 | Hrvaška [16] |
sreda december 5 - 08:30 | Kosovo [0] | 1-1 | Lihtenštajn [13] |
sreda december 5 - 19:44 | Slovenija [4] | 0-2 | Latvija [13] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 05:35 | Latvija [16] | 3-0 | Lihtenštajn [14] |
petek december 7 - 18:33 | Hrvaška [16] | 1-1 | Kosovo [1] |
petek december 7 - 19:36 | Slovenija [4] | 0-1 | Švedska [9] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 05:43 | Švedska [12] | 0-4 | Latvija [19] |
sreda december 12 - 08:17 | Kosovo [2] | 1-2 | Slovenija [4] |
sreda december 12 - 09:34 | Lihtenštajn [14] | 2-1 | Hrvaška [17] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 05:31 | Latvija [22] | 4-1 | Hrvaška [17] |
sobota december 15 - 05:38 | Švedska [12] | 1-1 | Kosovo [2] |
sobota december 15 - 19:30 | Slovenija [7] | 0-2 | Lihtenštajn [17] |
Skupina 7
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nizozemska | 20 | 10 | 6 | 2 | 2 | 18 | 7 | |
2 | Grčija | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 20 | 10 | |
3 | /_ | Norveška | 18 | 10 | 5 | 3 | 2 | 14 | 11 |
4 | _ | Ferski otoki | 15 | 10 | 4 | 3 | 3 | 7 | 6 |
5 | _ | Malta | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 13 | 20 |
6 | _ | Avstrija | 2 | 10 | 0 | 2 | 8 | 4 | 22 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 18:35 | Malta [0] | 4-1 | Norveška [0] |
nedelja oktober 21 - 19:44 | Avstrija [0] | 1-1 | Nizozemska [0] |
nedelja oktober 21 - 20:40 | Grčija [0] | 0-1 | Ferski otoki [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 02:37 | Ferski otoki [3] | 2-0 | Avstrija [1] |
sreda oktober 24 - 06:15 | Norveška [0] | 1-0 | Grčija [0] |
sreda oktober 24 - 08:45 | Nizozemska [1] | 4-0 | Malta [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 02:17 | Ferski otoki [6] | 0-0 | Nizozemska [4] |
četrtek november 1 - 19:33 | Avstrija [1] | 0-0 | Norveška [3] |
četrtek november 1 - 20:36 | Grčija [0] | 4-0 | Malta [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 06:25 | Norveška [4] | 1-0 | Ferski otoki [7] |
ponedeljek november 5 - 08:16 | Nizozemska [5] | 2-1 | Grčija [3] |
ponedeljek november 5 - 18:39 | Malta [3] | 2-0 | Avstrija [2] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 02:40 | Ferski otoki [7] | 1-0 | Malta [6] |
sreda november 21 - 06:37 | Norveška [7] | 3-1 | Nizozemska [8] |
sreda november 21 - 19:27 | Avstrija [2] | 1-3 | Grčija [3] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 02:48 | Ferski otoki [10] | 0-1 | Grčija [6] |
ponedeljek december 3 - 06:29 | Norveška [10] | 3-1 | Malta [6] |
ponedeljek december 3 - 08:41 | Nizozemska [8] | 4-0 | Avstrija [2] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 18:44 | Malta [6] | 0-2 | Nizozemska [11] |
sreda december 5 - 19:39 | Avstrija [2] | 1-2 | Ferski otoki [10] |
sreda december 5 - 20:33 | Grčija [9] | 2-2 | Norveška [13] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 06:38 | Norveška [14] | 3-1 | Avstrija [2] |
petek december 7 - 08:23 | Nizozemska [14] | 2-0 | Ferski otoki [13] |
petek december 7 - 18:40 | Malta [6] | 3-4 | Grčija [10] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 02:34 | Ferski otoki [13] | 0-0 | Norveška [17] |
sreda december 12 - 19:24 | Avstrija [2] | 0-2 | Malta [6] |
sreda december 12 - 20:35 | Grčija [13] | 2-0 | Nizozemska [17] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 08:21 | Nizozemska [17] | 2-0 | Norveška [18] |
sobota december 15 - 18:15 | Malta [9] | 1-1 | Ferski otoki [14] |
sobota december 15 - 20:44 | Grčija [16] | 3-0 | Avstrija [2] |
Skupina 8
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estonija | 19 | 10 | 6 | 1 | 3 | 17 | 10 | |
2 | Litva | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 14 | 10 | |
3 | /_ | Rusija | 16 | 10 | 4 | 4 | 2 | 11 | 8 |
4 | _ | Črna gora | 16 | 10 | 5 | 1 | 4 | 9 | 8 |
5 | _ | Ukrajina | 13 | 10 | 3 | 4 | 3 | 14 | 12 |
6 | _ | Makedonija | 4 | 10 | 1 | 1 | 8 | 6 | 23 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 11:15 | Makedonija [0] | 0-2 | Estonija [0] |
nedelja oktober 21 - 13:30 | Litva [0] | 0-2 | Črna gora [0] |
nedelja oktober 21 - 18:24 | Ukrajina [0] | 1-1 | Rusija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 04:30 | Črna gora [3] | 1-0 | Makedonija [0] |
sreda oktober 24 - 10:36 | Rusija [1] | 1-0 | Litva [0] |
sreda oktober 24 - 17:46 | Estonija [3] | 0-0 | Ukrajina [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 04:26 | Črna gora [6] | 1-0 | Estonija [4] |
četrtek november 1 - 11:45 | Makedonija [0] | 1-1 | Rusija [4] |
četrtek november 1 - 13:18 | Litva [0] | 3-1 | Ukrajina [2] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 10:30 | Rusija [5] | 1-0 | Črna gora [9] |
ponedeljek november 5 - 17:27 | Estonija [4] | 1-2 | Litva [3] |
ponedeljek november 5 - 18:35 | Ukrajina [2] | 3-0 | Makedonija [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 04:34 | Črna gora [9] | 2-0 | Ukrajina [5] |
sreda november 21 - 10:15 | Rusija [8] | 3-1 | Estonija [4] |
sreda november 21 - 11:21 | Makedonija [1] | 0-2 | Litva [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 04:31 | Črna gora [12] | 1-0 | Litva [9] |
ponedeljek december 3 - 10:39 | Rusija [11] | 1-1 | Ukrajina [5] |
ponedeljek december 3 - 17:19 | Estonija [4] | 3-0 | Makedonija [1] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 11:20 | Makedonija [1] | 2-1 | Črna gora [15] |
sreda december 5 - 13:19 | Litva [9] | 1-0 | Rusija [12] |
sreda december 5 - 18:37 | Ukrajina [6] | 2-3 | Estonija [7] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 10:26 | Rusija [12] | 2-0 | Makedonija [4] |
petek december 7 - 17:44 | Estonija [10] | 3-1 | Črna gora [15] |
petek december 7 - 18:31 | Ukrajina [6] | 1-1 | Litva [12] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 04:16 | Črna gora [15] | 0-0 | Rusija [15] |
sreda december 12 - 11:24 | Makedonija [4] | 1-3 | Ukrajina [7] |
sreda december 12 - 13:22 | Litva [13] | 0-1 | Estonija [13] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 13:34 | Litva [13] | 5-2 | Makedonija [4] |
sobota december 15 - 17:32 | Estonija [16] | 3-1 | Rusija [16] |
sobota december 15 - 18:34 | Ukrajina [10] | 2-0 | Črna gora [16] |
Skupina 9
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Francija | 24 | 10 | 7 | 3 | 0 | 22 | 8 | |
2 | Kazahstan | 17 | 10 | 4 | 5 | 1 | 13 | 13 | |
3 | /_ | Bosna in Hercegovina | 14 | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | 10 |
4 | _ | Slovaška | 10 | 10 | 3 | 1 | 6 | 7 | 13 |
5 | _ | Bolgarija | 8 | 10 | 1 | 5 | 4 | 9 | 14 |
6 | _ | Albanija | 6 | 10 | 1 | 3 | 6 | 8 | 17 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
---|
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
nedelja oktober 21 - 08:20 | Albanija [0] | 1-2 | Francija [0] |
nedelja oktober 21 - 11:29 | Slovaška [0] | 1-0 | Bosna in Hercegovina [0] |
nedelja oktober 21 - 11:33 | Kazahstan [0] | 1-0 | Bolgarija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda oktober 24 - 05:48 | Francija [3] | 2-0 | Slovaška [3] |
sreda oktober 24 - 06:40 | Bosna in Hercegovina [0] | 1-1 | Kazahstan [3] |
sreda oktober 24 - 11:41 | Bolgarija [0] | 0-0 | Albanija [0] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
četrtek november 1 - 08:41 | Albanija [1] | 2-2 | Bosna in Hercegovina [1] |
četrtek november 1 - 11:16 | Kazahstan [4] | 1-0 | Slovaška [3] |
četrtek november 1 - 11:20 | Bolgarija [1] | 2-2 | Francija [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek november 5 - 05:19 | Francija [7] | 6-1 | Kazahstan [7] |
ponedeljek november 5 - 06:51 | Bosna in Hercegovina [2] | 1-1 | Bolgarija [2] |
ponedeljek november 5 - 11:28 | Slovaška [3] | 3-1 | Albanija [2] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda november 21 - 06:15 | Bosna in Hercegovina [3] | 1-1 | Francija [10] |
sreda november 21 - 08:19 | Albanija [2] | 2-2 | Kazahstan [7] |
sreda november 21 - 11:20 | Bolgarija [3] | 0-1 | Slovaška [6] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
ponedeljek december 3 - 05:24 | Francija [11] | 2-1 | Albanija [3] |
ponedeljek december 3 - 06:20 | Bosna in Hercegovina [4] | 3-0 | Slovaška [9] |
ponedeljek december 3 - 11:44 | Bolgarija [3] | 2-2 | Kazahstan [8] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 5 - 08:22 | Albanija [3] | 0-1 | Bolgarija [4] |
sreda december 5 - 11:30 | Kazahstan [9] | 1-1 | Bosna in Hercegovina [7] |
sreda december 5 - 11:36 | Slovaška [9] | 1-2 | Francija [14] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
petek december 7 - 05:45 | Francija [17] | 3-0 | Bolgarija [7] |
petek december 7 - 06:21 | Bosna in Hercegovina [8] | 4-0 | Albanija [3] |
petek december 7 - 11:37 | Slovaška [9] | 0-2 | Kazahstan [10] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sreda december 12 - 08:41 | Albanija [3] | 1-0 | Slovaška [9] |
sreda december 12 - 11:19 | Bolgarija [7] | 2-3 | Bosna in Hercegovina [11] |
sreda december 12 - 11:47 | Kazahstan [13] | 1-1 | Francija [20] |
Čas | Domača ekipa | Rezultat | Gosti |
---|---|---|---|
sobota december 15 - 05:19 | Francija [21] | 1-0 | Bosna in Hercegovina [14] |
sobota december 15 - 11:36 | Kazahstan [14] | 1-0 | Albanija [6] |
sobota december 15 - 11:49 | Slovaška [9] | 1-1 | Bolgarija [7] |