Južno Ameriška Liga prvakov sezona 42
Skupinski del
⇩ Pravila tekmovanja ⇩Skupina 1
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estudiantes del Mundo | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 5 | |
2 | Sol de Mayo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 9 | |
3 | Black Hawks | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | |
4 | Paramaribo #12 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 11 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maturín | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
2 | Maldonado | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | |
3 | J'en-ai-marre | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Empoli FC | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 6 | |
2 | South Lakers | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 16 | 11 | |
3 | 39th Street Killers | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 7 | |
4 | San Juan Bautista | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 11 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sierras Tucumanas | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 9 | |
2 | Lima #4 | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 6 | |
3 | FC nacional asuncion | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 7 | |
4 | Papaichton | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 3 | |
2 | XingLing eSports | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 7 | |
3 | Oreo | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Oruro | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 6 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Malebranche | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | |
2 | G014N14 | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
3 | Luque | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 5 | |
4 | NEWBI | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 2 | |
2 | Talara | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 2 | |
3 | Caracas #2 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 7 | |
4 | ST Phoenix FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Trujillo | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 5 | |
2 | Mineros de Guayana | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 4 | |
3 | Limpio #2 | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 11 | |
4 | Dragon Dream FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Vse kvalificirane ekipe se razdelijo v 4 bobne glede na njihov klubski koficient. Vsaka skupina bo vsebovala po 1 ekipo iz vsakega bobna.
Prvi boben Lige prvakov vsebuje branilce naslova in zmagovalce sedmih najmočnejših lig. Vsi drugi bobni se določijo na podlagi klubskega koficienta, najmočnejše ekipe so v bobnu 2 in najšibkejše v bobnu 4.
Ekipe iz iste države se v tem krogu ne morejo pomeriti med seboj.
Pravila napredovanja
- Prvouvrščene in drugouvrščene ekipe napredujejo v naslednji krog.
- Tretjeuvrščeni napreduje v naslednji krog nižjega kontinentalnega tekmovanja.
Razvrstitev v skupinskem delu
- Točke
- Rezultati med ekipama (točke, razlika v zadetkih, doseženi zadetki)
- Gol razlika
- Dani goli
- Število zadetkov v gosteh
Finale tega tekmovanja bo odigrano na stadionu ekipe XingLing eSports