Severno Ameriška liga sezona 10
Skupinski del
⇩ Pravila tekmovanja ⇩Skupina 1
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ciudad de Guatemala | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 21 | 8 | |
2 | Cataño | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 17 | 7 | |
3 | Port-au-Prince #5 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 14 | |
4 | FC Santo Domingo #2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 5 | 25 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lansing | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 8 | |
2 | America | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 5 | |
3 | Oreo | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 9 | |
4 | Toronto #2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berni FC | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 3 | |
2 | Chilibre | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 8 | |
3 | Thule 88 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 15 | 7 | |
4 | Cartago | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 24 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC New Amsterdam | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 15 | 4 | |
2 | Tristeza Nao Tem Fim | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 15 | 8 | |
3 | FC Grand Turk #10 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 12 | |
4 | Managua | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 16 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cienfuegos #2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | |
2 | San José #2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | |
3 | MXL Marin | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 9 | |
4 | FC Mahaut | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 13 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Benque Viejo | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 19 | 5 | |
2 | Trujillo Alto | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 10 | |
3 | MXL Guajos University | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | |
4 | 39th Street Killers | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 13 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Aguilares | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 2 | |
2 | Boise City | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 21 | 6 | |
3 | FC Roseau #2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 6 | |
4 | Dalian Wanda | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 37 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | siege is still here | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 9 | |
2 | Hamilton FC | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 6 | |
3 | Dracena Melilla FC | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 10 | |
4 | FC Kingston #3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 9
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Polar Bear Council FC | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 1 | |
2 | FC Apopa | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 7 | |
3 | Curridabat | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 8 | |
4 | FC Cap Estate | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 22 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 10
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ilopango #2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 2 | |
2 | FC Le Robert | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 2 | |
3 | Saint George's #4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 9 | |
4 | Meteora | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 11
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Isótopos de Hortaleza | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 25 | 5 | |
2 | FC Saint-Laurent-du-Maroni | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 10 | |
3 | FC St. Ann's Bay | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | |
4 | River Plate Mex | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 18 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 12
Ekipa | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Swetes CF | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 8 | |
2 | FC Ciudad de Guatemala #2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | |
3 | Dallas Cowboys | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 3 | |
4 | Malebranche | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 2 | 7 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Vse kvalificirane ekipe se razdelijo v 4 bobne glede na njihov klubski koficient. Vsaka skupina bo vsebovala po 1 ekipo iz vsakega bobna.
Ekipe so po bobnih razdeljene glede na klubski koficient. Najmočnejše ekipe so postavljene v boben 1, najslabše ekipe so postavljene v boben 4.
Ekipe iz iste države se v tem krogu ne morejo pomeriti med seboj.
Pravila napredovanja
- Prvouvrščene in drugouvrščene ekipe napredujejo v naslednji krog.
Razvrstitev v skupinskem delu
- Točke
- Rezultati med ekipama (točke, razlika v zadetkih, doseženi zadetki)
- Gol razlika
- Dani goli
- Število zadetkov v gosteh
Finale tega tekmovanja bo odigrano na stadionu ekipe Miami Nudist Swingers