Evropska Liga prvakov sezona 44
Skupinski del
⇩ Pravila tekmovanja ⇩Skupina 1
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kalimdor's Revenge | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 4 | |
2 | Rosso Neri | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | |
3 | Lions | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 12 | |
4 | Le Feu Occulte | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 5 | |
2 | Seaburn Beach | 3 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 4 | 4 | |
3 | Trier | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 11 | |
4 | NK Slavonski Brod | 1 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 6 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nordhausen | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 6 | |
2 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
3 | Real Astorga | 3 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 5 | 7 | |
4 | FC Ramat Gan #2 | 1 | 5 | 6 | 0 | 5 | 1 | 4 | 5 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | FC Veenus | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 6 | |
3 | Rofl Team | 4 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 6 | 6 | |
4 | Szczecin #2 | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | Fiorentina | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 3 | |
3 | Les Licornes Blanches | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 10 | |
4 | FC Bayern München | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 21 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hapoel Tel Aviv | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 5 | |
2 | Rayo Manzanares | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 7 | 1 | |
3 | FC Dublin | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | |
4 | Vacak FC | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 11 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Latgols | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 4 | |
2 | FC Jerusalem | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 11 | |
4 | FC Inter | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 10 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS Nurki | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 7 | |
2 | FC Goor | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 9 | |
3 | Real Vélez-Málaga | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | Sarpsborg | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Vse kvalificirane ekipe se razdelijo v 4 bobne glede na njihov klubski koficient. Vsaka skupina bo vsebovala po 1 ekipo iz vsakega bobna.
Prvi boben Lige prvakov vsebuje branilce naslova in zmagovalce sedmih najmočnejših lig. Vsi drugi bobni se določijo na podlagi klubskega koficienta, najmočnejše ekipe so v bobnu 2 in najšibkejše v bobnu 4.
Ekipe iz iste države se v tem krogu ne morejo pomeriti med seboj.
Pravila napredovanja
- Prvouvrščene in drugouvrščene ekipe napredujejo v naslednji krog.
- Tretjeuvrščeni napreduje v naslednji krog nižjega kontinentalnega tekmovanja.
Razvrstitev v skupinskem delu
- Točke
- Rezultati med ekipama (točke, razlika v zadetkih, doseženi zadetki)
- Gol razlika
- Dani goli
- Število zadetkov v gosteh
Finale tega tekmovanja bo odigrano na stadionu ekipe Avignon #2