Severno Ameriška Liga prvakov sezona 44
Skupinski del
⇩ Pravila tekmovanja ⇩Skupina 1
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 8 | 1 | |
2 | FC Arsenal | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | FC Bayern Munich | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
4 | Carrefour | 2 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 16 | 2 | |
2 | FC Taicang Jinlin | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 7 | |
3 | G-Schalke 04 | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 13 | |
4 | America | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tristeza Nao Tem Fim | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 5 | |
2 | FC Cotuí | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 5 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 9 | |
4 | FC Corozal Red Lions | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Real Chatarra FC | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Pims Hairpiece | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 9 | 7 | |
3 | SPL Internazionale Milano | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
4 | Granadilla | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 11 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | New Melitaus | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 3 | |
2 | Hamilton FC | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
3 | Detroit Blazers | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 10 | |
4 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Isabella Manor | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 6 | |
3 | MXL Xicuahua | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Cuban Rum | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neptuni pediludium | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 3 | |
2 | Otxar City | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
3 | FC Grande Anse #2 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 10 | |
4 | FC Nankatsu | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 6 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | AKB48 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
3 | MXL Luneng Taishan | 1 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 3 | |
4 | Port-au-Prince #8 | 4 | 4 | 6 | 0 | 4 | 2 | 3 | 8 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Vse kvalificirane ekipe se razdelijo v 4 bobne glede na njihov klubski koficient. Vsaka skupina bo vsebovala po 1 ekipo iz vsakega bobna.
Prvi boben Lige prvakov vsebuje branilce naslova in zmagovalce sedmih najmočnejših lig. Vsi drugi bobni se določijo na podlagi klubskega koficienta, najmočnejše ekipe so v bobnu 2 in najšibkejše v bobnu 4.
Ekipe iz iste države se v tem krogu ne morejo pomeriti med seboj.
Pravila napredovanja
- Prvouvrščene in drugouvrščene ekipe napredujejo v naslednji krog.
- Tretjeuvrščeni napreduje v naslednji krog nižjega kontinentalnega tekmovanja.
Razvrstitev v skupinskem delu
- Točke
- Rezultati med ekipama (točke, razlika v zadetkih, doseženi zadetki)
- Gol razlika
- Dani goli
- Število zadetkov v gosteh
Finale tega tekmovanja bo odigrano na stadionu ekipe FC Le Robert