Evropska liga sezona 46
Skupinski del
⇩ Pravila tekmovanja ⇩Skupina 1
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 3 | |
2 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | |
3 | Kocaelispor | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 4 | |
4 | NK PROFIservis | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jaunmārupes Lauvas | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | Liverpool City | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 7 | |
3 | VfB Leipzig | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | Irvine | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falcon fc | 3 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 7 | 3 | |
2 | FC New Buitenpost | 1 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 5 | 3 | |
3 | Ditus FC | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 3 | |
4 | Tel Aviv FC | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 2 | |
2 | La Zabawa | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 8 | |
3 | Real Madrid CF | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 5 | |
4 | Citizen Seducer | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 9 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Schaerbeek | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | |
2 | Szczecin #2 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
3 | S L Giga | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 8 | |
4 | Dünamo Tallinn | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Lozan | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 5 | |
2 | NextGen FC | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | |
3 | AC Recas | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 5 | 5 | |
4 | FC Wanaka | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caldas FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 6 | |
2 | FK Mazyliai | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 10 | |
3 | HNK Square Dubrovnik | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | |
4 | FC Oslo #7 | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 7 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pro Vasto 1902 | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 4 | |
2 | Sarpsborg | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 6 | |
3 | FC Sofia #11 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | |
4 | FC Boca Tauce | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 17 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 9
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AC Monza | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 4 | |
2 | Lions | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | FK Puntukas | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 7 | |
4 | Anonüümsed Alkohoolikud | 2 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 10
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cagliari | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | FC Bayern 13 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | |
3 | Újpest | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 | |
4 | Jaypridee Town | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 11
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roxolan's | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 4 | |
2 | YNWA_Sibyl 91 | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 7 | |
3 | SC Sint-Pieters-Woluwe #2 | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | FC Kosmos | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 12
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Red Bull FC | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 6 | |
2 | Fk Tēvija | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 9 | |
3 | UȘAK SPOR | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 6 | |
4 | Reading City #2 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Vse kvalificirane ekipe se razdelijo v 4 bobne glede na njihov klubski koficient. Vsaka skupina bo vsebovala po 1 ekipo iz vsakega bobna.
Ekipe so po bobnih razdeljene glede na klubski koficient. Najmočnejše ekipe so postavljene v boben 1, najslabše ekipe so postavljene v boben 4.
Ekipe iz iste države se v tem krogu ne morejo pomeriti med seboj.
Pravila napredovanja
- Prvouvrščene in drugouvrščene ekipe napredujejo v naslednji krog.
Razvrstitev v skupinskem delu
- Točke
- Rezultati med ekipama (točke, razlika v zadetkih, doseženi zadetki)
- Gol razlika
- Dani goli
- Število zadetkov v gosteh
Finale tega tekmovanja bo odigrano na stadionu ekipe Szczecin #2