Evropska liga sezona 64
Skupinski del
⇩ Pravila tekmovanja ⇩Skupina 1
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bratislava Orient | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 7 | |
2 | Nova Gorica | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
3 | İnterstellar | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
4 | Internacionālā Daugava FC | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 3 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 2
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Laachi | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 3 | |
2 | Anonüümsed Alkohoolikud | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
3 | Eintracht Frankfurt | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 11 | |
4 | Garfield Tigers | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 8 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 3
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Electric Eels B==D | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | 9 | |
2 | FC Smunck | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 10 | |
3 | Mehle komandasi | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 12 | |
4 | Jeka | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 20 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 4
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rofl Team | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | |
2 | FC Pusa | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 11 | |
3 | Roni's Team | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 8 | |
4 | Chios #3 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 12 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 5
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Gothiques Amiénois | 4 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 4 | |
2 | Axinos | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 2 | 2 | |
3 | FC Tartu #3 | 3 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 5 | |
4 | Pro Vasto 1902 | 1 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 7 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 6
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Le Feu Occulte | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 14 | 9 | |
2 | REAL CAVEDONIA | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Gaziantepspor #2 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 18 | |
4 | AC Recas | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 7
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Liepaja | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 8 | 3 | |
2 | FC ReTards | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 18 | 11 | |
3 | Simmeringer SC | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 12 | 14 | |
4 | Teos Stars | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 5 | 15 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 8
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caudal | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Olympic Massilia | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 13 | 14 | |
3 | FC Norderstedt | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 14 | |
4 | Székesfehérvár LC | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 9
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 7 | |
2 | FC Sofia #11 | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
3 | Mystic Warrior Copenhagen | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
4 | FC Kadıoğlu Gençlik ⭐ | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 3 | 7 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 10
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Dublin | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 11 | 2 | |
2 | United Rubber Ducks | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 9 | |
3 | Jauteam | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Cagliari | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 5 | 14 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 11
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Falcon fc | 4 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 4 | |
2 | OH Leuven | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 5 | |
3 | FC Titans | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Biały Legion | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Skupina 12
Ekipa | Pozicija* | Točke | OT | Z | R | P | DG | PG | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 5 | |
2 | FC OTB | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 9 | 7 | |
3 | SC Braga | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
4 | Gigis Team | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 10 |
Tekme | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Vse kvalificirane ekipe se razdelijo v 4 bobne glede na njihov klubski koficient. Vsaka skupina bo vsebovala po 1 ekipo iz vsakega bobna.
Ekipe so po bobnih razdeljene glede na klubski koficient. Najmočnejše ekipe so postavljene v boben 1, najslabše ekipe so postavljene v boben 4.
Ekipe iz iste države se v tem krogu ne morejo pomeriti med seboj.
Pravila napredovanja
- Prvouvrščene in drugouvrščene ekipe napredujejo v naslednji krog.
Razvrstitev v skupinskem delu
- Točke
- Rezultati med ekipama (točke, razlika v zadetkih, doseženi zadetki)
- Gol razlika
- Dani goli
- Število zadetkov v gosteh
Finale tega tekmovanja bo odigrano na stadionu ekipe [FS] Nero Di Troia