Severnoamerički Liga Šampiona sezona 20
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Boise City | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | Managua | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 3 | |
3 | Halifax Fire Department | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 2 | |
4 | FC Cap Estate | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 2 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MXL Luneng Taishan | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 5 | |
2 | Cuban Rum | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 6 | 3 | |
3 | Otxar City | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 7 | |
4 | FC St. Ann's Bay | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Neptuni pediludium | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 7 | 2 | |
2 | Carrefour | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 4 | 5 | |
3 | Tegucigalpa #5 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 4 | |
4 | siege is still here | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 6 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Jocotenango | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 10 | 2 | |
2 | Lansing | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 6 | |
3 | Puntarenas | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 6 | |
4 | San Juan #2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Taicang Jinlin | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 0 | |
2 | FC Ciudad de Guatemala #2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 3 | |
3 | Pájaros | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 12 | |
4 | FC Philipsburg #16 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Les Plaises | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 5 | 5 | |
2 | Pittsburgh Riverhounds | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 3 | |
3 | FC Huehuetenango | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | America | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Berni FC | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 7 | |
2 | Cienfuegos #2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 12 | 9 | |
3 | FC Nankatsu | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | |
4 | Polar Bear Council FC | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Le Francois | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 5 | 3 | |
2 | FC Katta | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | |
3 | J'en-ai-marre | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 3 | |
4 | Tristeza Nao Tem Fim | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
U Ligi Šampiona, šešir 1 se sastoji od branioca titule i šampiona najjačih 7 liga. Svi ostali šeširi su odlučeni na osnovu klupskih koeficijenata sa najjačim klubovima u Šeširu 2 i najslabijima u Šeširu 4.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
- Trećeplasirani timovi prolaze u sledeću rundu nižeg kontinentalnog takmičenja.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu Polar Bear Council FC.