Južnoamerički Liga Šampiona sezona 44
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | PETRA | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 10 | 1 | |
2 | Trujillo | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 3 | |
3 | Ciudad Guayana | 4 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 3 | 4 | |
4 | Junior FC | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 0 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Estamos Remando!! | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 15 | 2 | |
2 | J'en-ai-marre | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 5 | |
3 | Malebranche | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 5 | 9 | |
4 | CSD Colo-Colo | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sol de Mayo | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | |
2 | Black Hawks | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | |
3 | Montevideo #9 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | The king of Manichaeism | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | XingLing eSports | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
2 | South Lakers | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | 39th Street Killers | 3 | 8 | 6 | 1 | 5 | 0 | 6 | 5 | |
4 | Papaichton | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 7 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC nacional asuncion | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Lima #4 | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 3 | 4 | |
3 | G014N14 | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 7 | |
4 | Medellin #12 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 3 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Domzale FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 4 | |
2 | Oreo | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Maturín | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | |
4 | Treinta y Tres | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 8 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NEWBI | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 6 | 5 | |
2 | Empoli FC | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 6 | |
3 | San Juan Bautista | 4 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 7 | |
4 | Mineros de Guayana | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Talara | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 19 | 2 | |
2 | Paramaribo #14 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
3 | Estudiantes del Mundo | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 13 | |
4 | Legendarios | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
U Ligi Šampiona, šešir 1 se sastoji od branioca titule i šampiona najjačih 7 liga. Svi ostali šeširi su odlučeni na osnovu klupskih koeficijenata sa najjačim klubovima u Šeširu 2 i najslabijima u Šeširu 4.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
- Trećeplasirani timovi prolaze u sledeću rundu nižeg kontinentalnog takmičenja.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu FC Sport Boys.