Severnoamerički Liga Šampiona sezona 45
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Granadilla | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 3 | |
2 | MXL Luneng Taishan | 1 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 7 | 4 | |
3 | Cuban Rum | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 8 | |
4 | FC Jocotenango | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Nankatsu | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
2 | Montgomery | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 6 | 4 | |
3 | FC Katta | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 4 | 4 | |
4 | GPL Internazionale Milano | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hamilton FC | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 14 | 5 | |
2 | AKB48 | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 5 | 3 | |
3 | Patriotas Fútbol Club | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 4 | |
4 | Belmopan #7 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pittsburgh Riverhounds | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 17 | 5 | |
2 | Montreal Impact | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 7 | |
3 | MXL Xicuahua | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 15 | |
4 | FC Ciudad de Guatemala #4 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tristeza Nao Tem Fim | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 3 | |
2 | New Melitaus | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | G-Schalke 04 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 9 | |
4 | FC Cotuí | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Almolonga | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 9 | 0 | |
2 | Pims Hairpiece | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 4 | |
3 | FC Kingston #4 | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 8 | |
4 | Carrefour | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Otxar City | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 3 | |
2 | SPL Internazionale Milano | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 10 | 8 | |
3 | FC Arsenal | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 14 | |
4 | Real Chatarra FC | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sidney Town FC | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 12 | 3 | |
2 | Neptuni pediludium | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 13 | 6 | |
3 | FC Grande Anse #2 | 1 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 4 | 10 | |
4 | Isabella Manor | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
U Ligi Šampiona, šešir 1 se sastoji od branioca titule i šampiona najjačih 7 liga. Svi ostali šeširi su odlučeni na osnovu klupskih koeficijenata sa najjačim klubovima u Šeširu 2 i najslabijima u Šeširu 4.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
- Trećeplasirani timovi prolaze u sledeću rundu nižeg kontinentalnog takmičenja.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu Tristeza Nao Tem Fim.