Afrički Liga Šampiona sezona 48
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Raja Casablanca | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 13 | 8 | |
2 | Shorttube Lycoris | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 6 | |
3 | FC Chelsea Cape Town | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 12 | |
4 | Prince--Lin | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hunan billows | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 4 | |
2 | FC Ouagadougou #6 | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 3 | |
3 | J A C | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 14 | |
4 | FC Beira | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ouagadougou #2 | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 2 | |
2 | Out Of Africa | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 6 | |
3 | FC El Djelfa | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 7 | |
4 | AC Xadhoom! | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Bayern | 2 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 13 | 1 | |
2 | FC Porto | 1 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 7 | |
3 | Kalos | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 3 | 9 | |
4 | Lord of the Ring | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Classic Floss Rods | 3 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 3 | |
2 | Winter | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 11 | 8 | |
3 | Tema New Town | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | |
4 | INTER Zanetti | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Accra #5 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 23 | 10 | |
2 | FC Oyo | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 11 | |
3 | Rainmaker | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
4 | CT-Fish | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Internazionale Milano | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 9 | 0 | |
2 | FC Kano #2 | 3 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 10 | |
3 | FC Moussoro | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 9 | |
4 | FC Al-Fayyum | 2 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hacker | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 3 | |
2 | Jwaneng Galaxy FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | |
3 | Omaruru | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | |
4 | Hilltown FC | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
U Ligi Šampiona, šešir 1 se sastoji od branioca titule i šampiona najjačih 7 liga. Svi ostali šeširi su odlučeni na osnovu klupskih koeficijenata sa najjačim klubovima u Šeširu 2 i najslabijima u Šeširu 4.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
- Trećeplasirani timovi prolaze u sledeću rundu nižeg kontinentalnog takmičenja.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu FC Moussoro.