Evropski Liga Šampiona sezona 50
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bucha | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 4 | |
2 | Rayo Manzanares | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
3 | KS Nurki | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 10 | |
4 | Kalimdor's Revenge | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Valentain | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 22 | 2 | |
2 | FC ReTards | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
3 | Szirmai Világos | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 14 | |
4 | 23 Elazığ FK | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 23 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oğuz Türk FK | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 11 | 0 | |
2 | Gazuza Futebol Clube | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 7 | |
3 | FC Inter | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | |
4 | Real Astorga | 2 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 3 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Seaburn Beach | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 9 | 3 | |
2 | FC Jerusalem | 2 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 7 | 3 | |
3 | Rosso Neri | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 | |
4 | Kocaelispor | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 1 | 7 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ⭐ PSV Eindhoven ⭐ | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 1 | |
2 | Sarpsborg | 3 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 6 | 4 | |
3 | SK Liepājas Metalurgs | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 6 | 10 | |
4 | HNK Square Dubrovnik | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 8 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Veenus | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 5 | |
2 | Le Feu Occulte | 1 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 16 | 7 | |
3 | FC Tel Aviv #3 | 4 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 11 | |
4 | Falcon fc | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 4 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NaLan Club | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 14 | 3 | |
2 | FC OTB | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 3 | 6 | |
3 | Lions | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 5 | 5 | |
4 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 1 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Fiorentina | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 4 | |
2 | Beveren | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
3 | Trier | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | |
4 | NK Slavonski Brod | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 5 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
U Ligi Šampiona, šešir 1 se sastoji od branioca titule i šampiona najjačih 7 liga. Svi ostali šeširi su odlučeni na osnovu klupskih koeficijenata sa najjačim klubovima u Šeširu 2 i najslabijima u Šeširu 4.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
- Trećeplasirani timovi prolaze u sledeću rundu nižeg kontinentalnog takmičenja.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu Regnum Croatorum.