Okeanijski Liga Šampiona sezona 50
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Blackburn Rovers | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 0 | |
2 | INVERNALIA | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 7 | |
3 | The Flower Kings | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 5 | 12 | |
4 | Lambasa Town | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | [DJB]Tarawa Jianlibao FC | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 3 | |
2 | Inter Wuxi | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 7 | |
3 | FC Airai #7 | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 5 | 14 | |
4 | FC NANANA | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Supreme International FC | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 5 | |
2 | ☆★Colorful Days★☆ | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Fagatogo | 3 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 8 | 16 | |
4 | Hikutavake #5 | 4 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 6 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dark to Dawn | 2 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 23 | 3 | |
2 | FC Funafuti | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 16 | |
3 | FC Pava'ia'i #4 | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 12 | |
4 | FC Noro #5 | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Auki | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 4 | |
2 | FC Lyon | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 6 | 7 | |
3 | FC Tarawa | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 9 | |
4 | Vaiea City FC | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 6 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Cultural Leonesa | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 17 | 2 | |
2 | Bologna FC 1909 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 9 | 4 | |
3 | FC Savave #3 | 3 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 15 | |
4 | FC Abaiang | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 2 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Entertainment Club | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 4 | |
2 | FC Nouméa #2 | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 14 | 9 | |
3 | FC Imperial Beach | 2 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 13 | 13 | |
4 | Baby Soccer | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | GNK Dinamo Zagreb | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 2 | |
2 | FC Asau | 3 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | |
3 | Matavera Police Office | 2 | 6 | 6 | 1 | 3 | 2 | 7 | 10 | |
4 | Juventus | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
U Ligi Šampiona, šešir 1 se sastoji od branioca titule i šampiona najjačih 7 liga. Svi ostali šeširi su odlučeni na osnovu klupskih koeficijenata sa najjačim klubovima u Šeširu 2 i najslabijima u Šeširu 4.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
- Trećeplasirani timovi prolaze u sledeću rundu nižeg kontinentalnog takmičenja.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu [DJB]Tarawa Jianlibao FC.