Azijski Liga sezona 11
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gold Coast | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 2 | |
2 | FC P'yongyang | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 3 | |
3 | Incheon | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 7 | 10 | |
4 | FC Denpasar | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ningbo #3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 4 | |
2 | Football Code | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | |
3 | FC Kaohsiung #2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 6 | 6 | |
4 | ⚽Invincible Bellingham⚽ | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 4 | 7 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPL Michael Jackson | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 14 | 5 | |
2 | Min ❤ | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 13 | 7 | |
3 | Tsing Yu | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 10 | |
4 | Manila FC | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 3 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Riyadh | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 7 | 6 | |
2 | FC Taipei #3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 6 | |
3 | FC Selayang Baru | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 7 | 5 | |
4 | Namp'o | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 4 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bandar Seri Begawan FC #5 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 8 | |
2 | Jeddah City FC | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 4 | |
3 | Dubai #4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
4 | Izumi | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 1 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 北京同仁堂 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 31 | 7 | |
2 | Taipa | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 17 | |
3 | Divinity | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 9 | |
4 | Manchester Boys | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 22 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 大大大东北 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 7 | |
2 | FC P'yongyang #5 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 6 | 8 | |
3 | Kowloon #7 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 16 | 5 | |
4 | Mainz 05 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 23 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Chongqing #4 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 20 | 2 | |
2 | Holy Flora | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 11 | |
3 | FC Kaohsiung | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 13 | |
4 | FWD FC | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Ölgij | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 10 | 7 | |
2 | Hong Kong Rangers FC | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | |
3 | MzxtbySeller | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 8 | |
4 | 浦和红钻 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 9 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 將軍澳追夢者 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 10 | |
2 | Biratnagar | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 15 | 7 | |
3 | AUG Invictus | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 6 | |
4 | Sun'chon | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Elite Team | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 9 | |
2 | Singapore FC #18 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 12 | |
3 | Aberdeen | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 12 | |
4 | Melbourne Victory | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Tim | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Li too black | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 16 | 7 | |
2 | FC Ulhasnagar | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 11 | 6 | |
3 | FC Makkah #6 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 10 | |
4 | FC Kanggye | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
Klubovi bivaju postavljeni u šešire na osnovu klupskog koeficijenta. Najjači klubovi su ubačeni u Šešir 1, najslabiji u Šešir 4 itd.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu AGC Leamington.