Azijski Liga sezona 53
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SPL Lee Wai Tong | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 14 | 6 | |
2 | FC Namp’o | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 11 | 5 | |
3 | Real Tashkent FC | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 9 | |
4 | Keruing Rasa FB | 3 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 〓□ W □〓 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 3 | |
2 | Thunder Force | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 4 | |
3 | FC Ölgij | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 9 | |
4 | Sayama | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 14 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC 小城联合 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 16 | 5 | |
2 | ♛ Al-Ittihad ⚽ Halab ♛ | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 7 | |
3 | Muang Pakxan | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 14 | 9 | |
4 | Ramgran | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | AGC Leamington | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 16 | 7 | |
2 | Hellas Verona FC | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8 | |
3 | CHN FC Xjbt | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 11 | 8 | |
4 | Malabon FC | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 1 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Holy Flora | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 14 | 5 | |
2 | AC Sainty | 2 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 9 | |
3 | ⒷⒶⓄ_✪✪✪_ⒽⒶⓃ FC | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 | |
4 | My Roma | 3 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 终极魔镜 | 1 | 18 | 6 | 6 | 0 | 0 | 28 | 3 | |
2 | 將軍澳追夢者 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 8 | |
3 | Amoy FC | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 17 | |
4 | Shanghai OMH | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 整编74师 | 1 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 9 | 4 | |
2 | FC SDTS | 2 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 16 | 4 | |
3 | Cửu Long | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 9 | |
4 | FC Ashgabat | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 1 | 15 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Guangzhou Evergrande | 3 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 13 | 3 | |
2 | Yuen Long #3 | 2 | 15 | 6 | 5 | 0 | 1 | 15 | 6 | |
3 | FC AC Milan | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 14 | |
4 | 浦和红钻 | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 18 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC 小城飞燕 | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 9 | 3 | |
2 | Genghis Khan | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 4 | |
3 | Crown of Asia | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 9 | |
4 | Sendai #2 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 4 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | The Korean people's army | 1 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 12 | 5 | |
2 | FC Makkah #6 | 2 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 10 | 5 | |
3 | FC Ulhasnagar | 3 | 12 | 6 | 4 | 0 | 2 | 8 | 5 | |
4 | Stanari club | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 2 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MPL Elite Team | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 21 | 3 | |
2 | xiuce | 2 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | |
3 | SPL Imperial College | 3 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | |
4 | Manchester Boys | 4 | 3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 19 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 赤色军团 | 1 | 16 | 6 | 5 | 1 | 0 | 12 | 2 | |
2 | Goraku-bu | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 5 | |
3 | Infando | 2 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 7 | 5 | |
4 | FK Tashkent #4 | 4 | 0 | 6 | 0 | 0 | 6 | 0 | 17 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
Klubovi bivaju postavljeni u šešire na osnovu klupskog koeficijenta. Najjači klubovi su ubačeni u Šešir 1, najslabiji u Šešir 4 itd.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu FC Hualien #2.