Evropski Liga sezona 61
Grupna faza
⇩ Pročitaj informacije o rundi ⇩Grupa 1
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nova Gorica | 4 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 12 | 9 | |
2 | **** The Hague FC **** | 3 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 6 | |
3 | KV Sint-Pieters-Woluwe | 2 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 6 | |
4 | Rofl Team | 1 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 2 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 2
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lions | 1 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 21 | 8 | |
2 | Cardiff City FC | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 18 | 16 | |
3 | FC Bayern München | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 14 | 17 | |
4 | RAVENS | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 8 | 20 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 3
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | RS FC | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 7 | |
2 | Jaypridee Town | 1 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 8 | |
3 | Falcon fc | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 6 | 5 | |
4 | FC Bayern 13 | 2 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 8 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 4
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | HNK Square Dubrovnik | 2 | 10 | 6 | 2 | 4 | 0 | 10 | 7 | |
2 | Roni's Team | 4 | 10 | 6 | 3 | 1 | 2 | 10 | 8 | |
3 | Sporting Juvenil | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 8 | |
4 | SK Liepājas Metalurgs | 1 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 5
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Bratislava Orient | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 17 | 9 | |
2 | Anonüümsed Alkohoolikud | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 9 | |
3 | Reykjavík #6 | 4 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 12 | |
4 | FC Kuusysi | 3 | 4 | 6 | 1 | 1 | 4 | 7 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 6
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gaujmalas avoti | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 12 | 10 | |
2 | Siracusa | 3 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 8 | 8 | |
3 | KS Nurki | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | |
4 | FC Sofia #11 | 2 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 9 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 7
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Gazuza Futebol Clube | 1 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 22 | 9 | |
2 | Paliokastro | 4 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 10 | 10 | |
3 | FC ReTards | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | |
4 | FC Haapsalu | 3 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 6 | 21 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 8
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC Smunck | 3 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 12 | 4 | |
2 | Eintracht Frankfurt | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | |
3 | Lyon #13 | 4 | 7 | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 9 | |
4 | Pärnu JK | 1 | 3 | 6 | 0 | 3 | 3 | 4 | 11 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 9
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | NextGen FC | 3 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 5 | 2 | |
2 | Axinos | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 4 | |
3 | FC Jerusalem | 2 | 8 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 9 | |
4 | SV Châtelet #3 | 4 | 5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 7 | 10 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 10
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Caudal | 3 | 13 | 6 | 4 | 1 | 1 | 14 | 9 | |
2 | FC Bucha | 2 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 8 | 3 | |
3 | Amasyaspor FK | 1 | 9 | 6 | 3 | 0 | 3 | 11 | 8 | |
4 | Regnum Croatorum | 4 | 1 | 6 | 0 | 1 | 5 | 3 | 16 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 11
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Szczecin #2 | 2 | 14 | 6 | 4 | 2 | 0 | 11 | 3 | |
2 | Guizhou Honglong | 1 | 11 | 6 | 3 | 2 | 1 | 9 | 5 | |
3 | FC Kosmos | 4 | 6 | 6 | 2 | 0 | 4 | 7 | 10 | |
4 | FC Wanaka | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 12 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Grupa 12
Tim | Povlašćeni* | Bodovi | UT | P | N | I | G+ | G- | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | FC OTB | 1 | 12 | 6 | 3 | 3 | 0 | 10 | 4 | |
2 | US MALNATESE | 4 | 9 | 6 | 2 | 3 | 1 | 12 | 8 | |
3 | Scammonden Daoists | 2 | 7 | 6 | 1 | 4 | 1 | 8 | 8 | |
4 | İnterstellar | 3 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 13 |
Utakmice | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
---|
Pravila žreba
*Svi klubovi koji su se kvalifikovali za ovu rundu su podeljeni u 4 šešira na osnovu klupskog koeficijenta. Svaka grupa će biti sastavljena od po jednog kluba iz svakog od 4 šešira.
Klubovi bivaju postavljeni u šešire na osnovu klupskog koeficijenta. Najjači klubovi su ubačeni u Šešir 1, najslabiji u Šešir 4 itd.
Klubovi iz iste zemlje ne mogu igrati između sebe u ovoj rundi.
Pravila prolaza
- 1. i 2. u grupnoj fazi prolaze u sledeću rundu.
Timovi izjednačeni u grupnoj fazi
- Poeni
- Međusobni rezultat (bodovi, gol razlika, postignuti golovi)
- Gol razlika
- Postignuti golovi
- Broj postignutih golova u gostima
Finale ovog takmičenja će se igrati na stadionu Lordi.